Kontakt
11sty 23

Drewno – budowlanym materiałem przyszłości, Zapraszamy na konferencję 02.02.2023 r.

W dniu 02.02.2023 podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA w Poznaniu  Stowarzyszenie Energooszczędne Domy Gotowe organizuje konferencję Drewno – budowlanym materiałem przyszłości, prezentującą możliwości oraz potencjał technologii prefabrykacji budynków drewnianych w nowoczesnym budownictwie XXI w.

O doświadczeniach, potencjale technologicznym oraz perspektywach rozwojowych dla nowoczesnych  prefabrykacji mówić będą specjaliści z  wiodących polskich  firm budownictwa drewnianego.

Technologia prefabrykacji nabiera obecnie coraz większego znaczenia na rynku budowlanym i jest jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się sektorów budownictwa na świecie.

Produkcja prefabrykowanych budynków w kontrolowanych warunkach, niezależnie od warunków pogodowych, wykorzystanie ekologicznych, odnawialnych materiałów, powtarzalność oraz wysoka jakość oraz krótki czas realizacji inwestycji są atutami, docenianymi przez inwestorów na całym świecie.

Trend ten widoczny jest również na polskim rynku budowlanym, gdzie w ostatnich kliku latach powstało kilka bardzo nowoczesnych linii do prefabrykacji budynków drewnianych, a kolejne są w trakcie ukończenia.

Organizowana przez SEDG konferencja ma na celu prezentację potencjału technologii oraz polskich producentów często niedostrzeganych przez inwestorów krajowych.

Poniżej znajdą Państwo informacje o konferencji,
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny lecz wymaga rejestracji poprzez link:
Rejestracja zakończona

Po dokonaniu rejestracji otrzymają Państwo bezpłatny bilet wstępu na tegoroczne targi BUDMA.

Serdecznie zapraszamy !

MASZ PYTANIA?
Napisz do nas