Kontakt
WRÓĆ DO LISTY

SIMPSON STRONG-TIE – Poradnik projektowania domów szkieletowych – Wydanie II

„Poradnik projektowania i wykonawstwa domów szkieletowych”

powstał z myślą o inżynierach szukających wytycznych i dobrych praktyk, pozwalających budować trwałe konstrukcje w oparciu o nowoczesne rozwiązania techniczne. Informacje w nim zawarte przeznaczone są zarówno dla konstruktorów zaczynających projektować budynki szkieletowe, jak również dla doświadczonych inżynierów, znających technologię szkieletową od lat.

Nowe wydanie poradnika jest już drugą, wzbogaconą wersją publikowaną pod tym tytułem przez firmę Simpson Strong-Tie. Poradnik został poszerzone o nowe rozdziały teoretyczne, ale przede wszystkim o informacje praktyczne. W dodanych rozdziałach prezentowane są typowe rozwiązania i dobre praktyki konstrukcyjne, które mogą stanowi punkt wyjścia do dalszej analizy projektowej. Największą wartość dodaną do nowego wydania stanowi część II przedstawiająca procedurę obliczeniową analizy przestrzennej przykładowego budynku szkieletowego.

Poradnik przeznaczony jest dla projektantów i wykonawców szkieletowych budynków drewnianych. Jest efektem doświadczeń naszych inżynierów propagujących rzetelną wiedzę techniczną na temat konstrukcyjnych aspektów tej technologii budowania domów.

POBIERZ PDF

https://bit.ly/3anOCMv

 


Data publikacji: 31 stycznia, 2024

Autor: siteadmindevheron-pl


Zobacz podobne
MASZ PYTANIA?
Napisz do nas