Kontakt
3gru 20

A3 Wykład |PREZENTACJA, A3 Wykład |PREZENTACJA#2

18 listopada i 2 grudnia odbyły się ostatnie już wykłady z cyklu A3 organizowane przez A-Akademia
Wykłady A3|PREZENTACJA i A3|PREZENTACJA #2 prowadzone były za pomocą platformy on-line z uwagi na obowiązujące regulacje.

JAK PREZENTOWAĆ?
To pytanie, które przyświecało wykładom. Podczas przemówienia Robert Pludra zgłębił tajniki zwięzłego „mówienia o”.
Opowiedział czym jest prezentacja, jak ją zrobić i w jaki sposób mówić o projekcie.

Robert Pludra jest projektantem i wykładowcą. Pracuje jako adiunkt na Wydziale Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, gdzie w latach 2016-2019 pełnił funkcję prodziekana, a od roku 2020 jest Kierownikiem Katedry. W roku 2013 obronił doktorat w obszarze designu społecznego. Jest członkiem Stowarzyszenia Projektantów Form Przemysłowych (zrzeszonego w ramach The Bureau of European Design Associations).

Zapis transmisji znajdziecie pod linkiem:
https://fb.watch/2dKe3z_Sw8/

Dwa tygodnie później podczas kolejnego wykładu on-line Grzegorz Piątek wraz z Anią Światłowską poprowadzili dwie niezależne prelekcje zgłębiając techniki pisarskie oraz graficzne dobrych prezentacji.

Wystąpienie Grzegorza Piątka miało tytuł „«Odpowiednie dać rzeczy słowo» Jak pisać o koncepcji architektonicznej”.
Z kolei Ania Światłowska opowiedziała o PREZENTACJI GRAFICZNEJ.

Grzegorz Piątek to krytyk architektury, badacz dziejów Warszawy, kurator, publicysta, z wykształcenia architekt. Autor biografii Sanator. Kariera Stefana Starzyńskiego (2016). Współautor innych publikacji poświęconych Warszawie, m.in. Warschau. Autor książki Najlepsze miasto świata.


Anna Światłowska to projektantka graficzna z tytułem Doktora Sztuk Pięknych na Universidad Complutense w Madrycie, Resident Artist w School of Visual Arts w Nowym Jorku. Specjalizuje się w projektowaniu systemów identyfikacji wizualnej, grafice wydawniczej, wystawienniczej i infografice.

Całą transmisję znajdziecie w linku:
https://fb.watch/27wN7Dcql1/

MASZ PYTANIA?
Napisz do nas