Kontakt
17mar 22

6 edycja Forum Holzbau Polska

25-26 kwietnia w Hotelu Windsor w Jachrance odbędzie się 6 edycja Forum Holzbau Polska – spotkania dla profesjonalistów branży konstrukcji drewnianych. Wydarzenie to strefa konferencyjna oraz przestrzeń wystawiennicza.

W sali konferencyjnej prezentowanych będzie 12 prelekcji w formule „praktycy dla praktyków”. Będą to realizacje w technologiach szkieletowych czy drewna masywnego CLT, zarówno obiektów mieszkalnych, hoteli czy przedszkoli.

Drugiego dnia konferencji w osobnej sali konferencyjnej ruszy sesja studencka Holzbau Master, w której zaprezentują wyniki swoich prac dyplomowych młodzi absolwenci polskich uczelni: Politechniki Warszawskiej, Politechniki Śląskiej, SGGW w Warszawie oraz Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu Partnerem tej sesji jest Stowarzyszenie Energooszczędne Domy Gotowe, które ufundowało nagrodę. 

—> zobacz listę referatów   i prelegentów sesji Master Holzbau

Swobodna atmosfera przerw kawowych w przestrzeni wystawienniczych to okazja spotkania z dostawcami technologii i surowców do produkcji domów drewnianych, którzy przygotowują ponad 40 stoisk wystawienniczych, wśród nich także punkt informacyjny Stowarzyszenia Energooszczędne Domy Gotowe.

Wieczór branżowy to okazja do intensywnego networkingu, nawiązywania kontaktów z architektami, konstruktorami, wykonawcami. Tej formy nie da się zastąpić nawet najbardziej intensywnymi działaniami online.

Forum Holzbau już w kwietniu! Wejściówki można zakupić online.

Więcej informacji: www.forum-holzbau.pl

MASZ PYTANIA?
Napisz do nas