Kontakt
WRÓĆ DO LISTY

RUUKKI – systemy rynnowe Siba

Stalowe orynnowanie Siba Tech, Siba Round, Siba Square i Siba Modern to nowoczesne systemy rynnowe charakteryzujące się wyjątkową szczelnością i doskonałym dopasowaniem poszczególnych elementów. Systemy rynnowe Siba dostępne są w wersji półokrągłej, kwadratowej i w wersji ukrytej. Orynnowanie Siba to kompletne systemy zawierające wszystkie niezbędne elementy do stworzenia idealnego systemu odprowadzania wody opadowej.

System rynny głębokiej Siba Tech. Nowość!
Siba Tech to innowacyjne rozwiązanie, które łączy w sobie dwa kształty – rynnę kwadratową i półokrągłą, pozwala dobrać rozwiązanie dopasowane do każdego dachu. Wyjątkowym atutem systemu rynnowego Siba Tech są jego cechy użytkowe, które przekładają się na długą żywotność systemu.

Półokrągły system rynnowy Siba Round
Siba Round to uniwersalny stalowy system odprowadzania wody deszczowej z budynku o przekroju półokrągłym nadający się do wszystkich rodzajów dachów. System jest łatwy w montażu, ekonomiczny i estetyczny.

Kwadratowy system rynnowy Siba Square
Siba Square to stalowy system orynnowania wyróżniający się nietypowym kształtem. Kwadratowy przekrój rynien sprawia, że jest to system nadający się do realizacji ciekawych i nowatorskich projektów architektonicznych.

System rynny ukrytej Siba Modern
Siba Modern to stalowy system rynny ukrytej przeznaczony do zastosowania na obiektach gdzie rynna wkomponowana jest w bryłę budynku. Rynna ukryta Siba Modern stanowi estetyczne połączenie dachu bezokapowego z jego elewacją.

Więcej informacji znajduje się na stronie:

https://www.rynnysiba.pl/


Data publikacji: 10 marca, 2023

Autor: ania


MASZ PYTANIA?
Napisz do nas