Kontakt
WRÓĆ DO LISTY

ROTO – Okno uchylno-wysokoosiowe Designo R8 WD

Perfekcja dopasowana do Ciebie

Decydując się na zakup okien dachowych należy zastanowić się jakie są nasze potrzeby i oczekiwania. Główne kryteria, które warto wziąć pod uwagę to termoizolacja, jego funkcjonalność oraz atrakcyjny wygląd.
Okno dachowe Designo R8 dzięki swojej budowie i parametrom, jest idealnym rozwiązaniem do budynków energooszczędnych i pasywnych. Zapewnia także pozytywny bilans energetyczny zmniejszający koszty ogrzewania oraz pewność dostarczenia odpowiedniej ilości światła na poddasze. Okno dostępne jest czterech wariantach szklenia o współczynniku przenikalności cieplnej Uw od 1,1 do 0,80 W m2/K.

Podwójny system otwierania uchylno – wysokoosiowy z możliwością regulacji pomontażowej, sterowany za pomocą jednej klamki zapewnia wysoki komfort użytkowania. Cztery punkty ryglowania okna oraz piąta, najwyższa klasa bezpieczeństwa zapewniają doskonałą szczelność i zabezpieczenie przed włamaniem. Zastosowana w oknie szyba bezpieczna laminowana chroni przed skaleczeniem odłamkami szkła podczas stłuczenia.

Obniżony montaż, nowoczesny kolor oblachowana (antracyt metallic) umożliwiają idealną integrację okna z dachem. Produkt jest nieszkodliwy dla zdrowia, co potwierdza Certyfikat Sentinel Haus Institut. Okno występuje zarówno w wersji drewnianej, jak i PVC.


Data publikacji: 23 maja, 2019

Autor: ania


MASZ PYTANIA?
Napisz do nas