Kontakt
WRÓĆ DO LISTY

PLONMAR – Podwaliny i parapety NYXON, taśmy EPDM – rozwiązania do ciepłego montażu stolarki otworowej

Jesteśmy polskim producentem podwalin i termoparapetów Nyxon. W 2013 roku uruchomiliśmy produkcję, nowoczesnych i łatwych w montażu rozwiązań do ciepłego montażu stolarki otworowej takich jak: belki okienne, belki HS, ciepły próg bram garażowych, a także belki typu L, zamiennie z belkami L-Therm do montażu poza murem, jak również termoparapetów.

Przy produkcji podwalin i termoparapetów stosujemy nowe technologie:

  • Podwaliny Nyxon –  w elemencie tym wykonane są poprzeczne rowki do odprowadzania  skroplin z profili okiennych – skropliny odprowadzane w ten sposób nie działają niszcząco na zewnętrzną i wewnętrzną strukturę budynku.
  • Termoparapet Nyxon Black  – termoparapet z dzieloną płytą parapetową,w którym pomiędzy parapetem zewnętrznym i wewnętrznym znajduje się rdzeń, na którym usytuowane jest okno – pozwala on na wyeliminowanie mostków termicznych występujących na styku okna z murem.
    W 2020 roku podwaliny Nyxon zdobyły Złoty Laur Konsumenta oraz Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich,
  • EPDM – jednowarstwowe membrany z elastomeru EPDM do stosowania jako izolacje przeciwwilgociowe. Produkt w 100% recyklingowany, odporny na czynniki atmosferyczne – opady, UV, mróz.


Data publikacji: 24 października, 2022

Autor: ania


MASZ PYTANIA?
Napisz do nas