Kontakt
WRÓĆ DO LISTY

FIBRIS – WR, IZOPANEL®, FLEX – płyty, maty

WR
Fibro Natur WR to płyta pilśniowa porowata, która bardzo dobrze sprawdza się jako materiał stanowiący ostatni element izolacji termicznej dachów. W określonych warunkach może pełnić rolę dachu tymczasowego. Zastosowanie wykończenia pióro-wpust sprawia, że płyta jest szczelna. Zapobiega to powstawaniu mostków termicznych, przenikaniu wilgoci do wnętrza budynku i zapewnia stabilność montażu.

IZOPANEL
Płyta pilśniowa IZOPANEL® posiada bardzo dobry współczynnik tłumienia dźwięków uderzeniowych. Dzięki temu znajduje zastosowanie jako materiał izolacji akustycznej w budynkach mieszkalnych i użyteczności publicznej. Doskonale sprawdza się przy montażu paneli podłogowych: laminowanych, winylowych, drewnianych czy pod wykładziny dywanowe.

FLEX
Sprężysta mata z naturalnych włókien drzewnych, która może stanowić element izolacji budynków w konstrukcji dachu, ściany i stropu. FLEX świetnie się sprawdza w budownictwie drewnianym jako izolacja w obiektach energooszczędnych. Podczas układania doskonale przylega do izolowanych powierzchni zapewniając łatwy i prosty montaż.


Data publikacji: 25 lipca, 2023

Autor: ania


MASZ PYTANIA?
Napisz do nas