Kontakt
WRÓĆ DO LISTY

DOMY EXPERT – Prefabrykaty

Oferta jest skierowana do firm budowlanych i deweloperów, dla których celem jest uzyskanie na rynku pozycji solidnego wykonawcy. Tak ambitne zadanie nie jest łatwe w realizacji i wymaga dużej ilości prac organizacyjnych.

Możemy Cię odciążyć i dodatkowo, znacząco przyspieszyć Twój biznes!

Wszyscy zauważamy trend na rynku polegający na budowie z gotowych elementów.

Standardem stały się gotowe schody, wiązary, balustrady, a nawet łazienki. Ba! Rynek oferuje, w ograniczonym zakresie, ale jednak całe moduły mieszkalne!

Prefabrykaty w szkielecie z drewna – jak wpłyną na rozwój Twojego biznesu?

Prefabrykaty to gotowe elementy budynku pozwalające szybciej i bezpieczniej, a często również taniej budować. Zamiast tygodniami, w zmiennych warunkach atmosferycznych, stawiać budynek z pojedynczych elementów na placu budowy skorzystaj z prefabrykatów: ścian, stropów, paneli dachowych, wiązarów. Zaskocz sprawnością działania swojego klienta i postaw mu dom w 1-2 dni! Jeśli wolisz, żebyśmy to my go zmontowali w Twoim imieniu, to też jest możliwe. Zrobimy tyle ile będziesz od nas oczekiwał.

Przyspieszając budowę z użyciem naszych prefabrykatów, jesteś w stanie zrealizować więcej zleceń, a zwiększanie wolumenu to wyznacznik każdej ambitnej firmy. Chcąc konkurować na rynku, trzeba się rozwijać. Pozostanie w miejscu oznacza ustępowanie pola konkurencji.

Możesz iść naprzód, a my będziemy Cię w tym wspierać!

Decydując się na nasze prefabrykaty, wiesz dokładne, ile będą kosztować. Nie ma tu niespodzianek. Ich cena nie ulegnie zmianie w zależności od kosztów pracowniczych czy zmian cen materiałów. Prefabrykaty przyjeżdżają do Ciebie jako gotowe elementy. Nie masz odpadów, a tym samym eliminujesz koszty ich usuwania.

Korzystając z naszych gotowych elementów wykluczysz ryzyko ewentualnych błędów Twoich pracowników oraz ryzyko zamoczenia warstw ścian, które mogą spowodować zagrzybienie domu podczas użytkowania. Wyeliminujemy ryzyko wypadków Twoich pracowników podczas długotrwałych prac na budowie, w tym najbardziej niebezpiecznych prac na wysokości. Za ich bezpieczeństwo ponosisz odpowiedzialność Ty. Zarówno moralną jak i finansową. Teraz będziesz mógł spać spokojnie.

Prefabrykaty budynków powstają w bezpiecznych, kontrolowanych warunkach, w nowoczesnej fabryce o powierzchni prawie 6000 m2. Wyposażenie w postaci centrum CNC do obróbki drewna oraz inne precyzyjne maszyny cyfrowe pozwala zachować nadzwyczajną staranność i precyzję. Cały proces od zamówienia do realizacji przebiega szybko. Model współpracy z nami jest bardzo prosty: wycena na podstawie projektu architektonicznego, podpisanie umowy, nasze prace projektowe nad konstrukcją, produkcja paneli. Jeśli potrzebujesz, to wśród opcji mamy transport na miejsce budowy naszymi środkami transportu i montaż.

Prefabrykaty produkujemy z certyfikowanych materiałów najwyższej jakości uznanych producentów. Najczęściej używanym budulcem konstrukcji jest certyfikowane drewno budowlane C24, ale jeśli preferujesz inne drewno do budowy konstrukcji, na przykład KVH, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Nasze autorskie bazy pod przekroje ścian P1 i P2 mogą być dla Ciebie podstawą, na której będziesz pracował. Możesz sam zaplanować, warstwy, z których będzie się składała ściana do budowy domu Twoich klientów. Zobacz rdzeń konstrukcji naszych ścian i dołóż do nich następne warstwy, według Twojego uznania. Jeśli masz inny pomysł na przekrój ściany, nie ma problemu! Przygotujemy takie, jakie są Ci potrzebne.

Chcesz, żebyśmy to my wstawili okna? Tak zrobimy. Wolisz je wstawić samodzielnie na placu budowy. Ok, tak będzie.

Jeśli potrzebujesz jeszcze innych rozwiązań, również z chęcią pomożemy!

Po zakończonej inwestycji przekażemy Ci pełną dokumentację, na którą składają się między innymi certyfikaty na wszystkie użyte materiały, dokumenty wykonawcze oraz nasza gwarancja producencka.

Jeśli będziesz miał taką potrzebę, to zorganizujemy dla Ciebie odprawę celną prefabrykatów na miejscu uznanym Urzędu Celnego na terenie naszej fabryki, zabezpieczymy prefabrykaty przeciwwilgociowo oraz przeciw uszkodzeniom mechanicznym na czas transportu, spakujemy je, zasztauujemy w kontenerze lub na naczepie i zorganizujemy przewóz drogowy lub fracht morski.  

Trend bazujący na budowie z gotowych elementów jest nieodwracalny. Chcąc być realną konkurencją na rynku budowy domów w szkielecie z drewna, nie należy iść pod prąd trendom. To blokuje rozwój i postęp, a stanie w miejscu realnie oznacza cofanie się i ustępowanie miejsca konkurencji.

Uwierz, że z naszym wsparciem możesz się rozwinąć. Trzymamy kciuki! 


Data publikacji: 19 czerwca, 2023

Autor: ania


MASZ PYTANIA?
Napisz do nas