Kontakt
WRÓĆ DO LISTY

4U IZOLACJE – Isoblow Elements – System wdmuchiwania wełny celulozowej

System Isoblow Elements od 4U Izolacje to system wdmuchiwania wełny celulozowej, wełny drzewnej, wełny skalnej i szklanej na linii produkcyjnej budynków szkieletowych. Obejmuje płytę do wdmuchiwania izolacji oraz maszynę rozdrabniającą materiał izolacyjny (w workach typowych lub przemysłowych typu Big-Bag).

Współpracujące z nami zakłady produkcyjne mogą wybierać:

system w pełni automatyczny, zintegrowany z mostem automatycznym firmy Weinmann lub

zautomatyzowana technologią zasypu izolacji z panelem do wdmuchiwania przenoszonym na żurawiu lub suwnicy.

System ISOblow Elements pozwala na pracę z różnymi materiałami izolacyjnymi przeznaczonymi do wdmuchiwania – wełną w granulacie, wełną drzewną, celulozą. Optymalny docisk płyty umożliwia bezpyłową instalację, a lasery pozycjonujące ułatwiają odpowienie położenie płyty.

6 dysz wdmuchujących płyty pozwala na szczelne ocieplanie komór o wymiarach nawet 3,2 m x 90 cm; sterowanie aktywnością dysz umożliwia ocieplanie przegród nawet tak wąskich jak 10 cm.

System otrzymuje wszystkie niezbędne informacje takie jak grubość izolacji, położenie i wielkość pola za pośrednictwem interfejsu programu CAD.

System monitorowania wagi wbudowanego materiału umożliwia zgodną z normami dokumentację prowadzonego zasypu.

Przesył materiału może odbywać się na odległości nawet 60 m. od stanowiska maszyny rozdrabniającej materiał izolacyjny.

Wydajność urządzenia wynosi do 1.200 kg izolacji/godzinę. Umożliwia zasyp ścian/stropów o grubości od 8 do 40 cm izolacji.

Isoblow Element’s upraszcza produkcję, podnosi jakość i zmniejsza ryzyko produktów niezgodnych, skracają się takty produkcji i minimalizują odpady.

Przez automatyzację, optymalizuje się czas i koszt, również środowiskowy, tworzenia budynków prefabrykowanych.


Data publikacji: 27 stycznia, 2023

Autor: ania


MASZ PYTANIA?
Napisz do nas