Kontakt
WRÓĆ DO LISTY
MDM_110
110 m2
Dom piętrowy
Dach dwuspadowy

MDM_110

MDM 110 to projekt współczesnego domu parterowego, pokrytego dwuspadowym dachem, bez okapów. Proste, jasne elewacje zostały wzbogacone drewnianymi wstawkami pomiędzy oknami. Jedną z wielu zalet tego projektu jest lokalizacja drzwi wejściowych. Pozwala to na położenie budynku bokiem lub frontem do ulicy, co z całą pewnością sprawdzi się na wąskich, długich działkach.

 

Miejscem wypoczynku jest otwarty, przestrzenny salon połączony bezpośrednio z kuchnią, który znajduje się w sąsiedztwie części wejściowej budynku. Ponad salonem znajduję się sufit katedralny, który zmienia prostą przestrzeń w nowoczesne wnętrze. Taras rozciąga się wzdłuż długiej elewacji budynku, dzięki czemu istnieje możliwość wyjścia z każdgo pokoju bezpośrednio na zewnątrz. Ponad to dom posiada dwie niezależne łazienki, co znacznie ułatwia komfort mieszkania. Dwa zgrabne pokoje oraz sypialnia z pojemną garderobą to dodatkowy atut tego projektu. Całości dopełnia pomieszczenie gospodarcze zaraz przy wiatrołapie. Ściana szczytowa bez okien, pozwala na możliwość powiększenia bryły budynku o wiatę lub garaż.

 

Projekt domu MDM 110 dedykowany jest dla osób ceniących sobie prostotę połączoną z współczesnością. W tym budynku każdy metr został zaaranżowany z myślą o komforcie życia mieszkańców.

Specyfikacja:

Powierzchnia użytkowa:

110 m2

Parter

110 m2

Wiatrołap

5,6 m2

Pom Gosp

6,0 m2

Toaleta

5,0 m2

Łazienka

7,0 m2

Garderoba

7,0 m2

Pokój

15,3 m2

Pokój

11,8 m2

Pokój

11,8 m2

Korytarz

8,4 m2

Kuchnia z salonem

33,1 m2
Dane projektu
Powierzchnie i wymiary

Powierzchnia zabudowy: 134 m2

Powierzchnia użytkowa: 110 m2

Technologia i konstrukcja
Energooszczędność
Termoizolacyjność

  Jesteś zainteresowany?

  Napisz do o wycenę

  Zobacz podobne

  MDM Energy Miedziński Grupa Kapitałowa

  Kowale 21
  42-274 Konopiska

  +48 535 393 323

  MDM Energy Miedziński Grupa Kapitałowa
  Firma Miedziński Grupa Kapitałowa Sp. z o.o. z siedzibą w Kowalach w województwie śląskim, od ponad 14 lat oferuje szeroki zakres produktów drewnianych zarówno w Polsce, jak i w Europie. Współpracuje z klientami indywidualnymi, deweloperami i samorządami lokalnymi, tworząc domy, szeroko pojętą architekturę ogrodową i realizując inwestycje podnoszące walory krajobrazu kraju. W odpowiedzi na zapotrzebowanie […]

  Czytaj więcej o firmie

  Więcej od

  mdm-energy
  MASZ PYTANIA?
  Napisz do nas