Kontakt

MDM ENERGY

Firma Miedziński Grupa Kapitałowa Sp. z o.o. z siedzibą w Kowalach w województwie śląskim, od ponad 14 lat oferuje szeroki zakres produktów drewnianych zarówno w Polsce, jak i w Europie.

Współpracuje z klientami indywidualnymi, deweloperami i samorządami lokalnymi, tworząc domy, szeroko pojętą architekturę ogrodową i realizując inwestycje podnoszące walory krajobrazu kraju.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów i rozwój nowoczesnego, energooszczędnego budownictwa, firma wprowadziła do oferty prefabrykowane domy i obiekty użyteczności publicznej w konstrukcji szkieletowej drewnianej, pod marką MDM Energy. Trwałe, ekonomiczne, komfortowe i przyjazne środowisku budynki powstają z wyselekcjonowanych, certyfikowanych materiałów, pozyskiwanych z najlepszych europejskich tartaków, w nowoczesnym parku technologicznym producenta, na linii produkcyjnej Randek, co stanowi gwarancję najwyższej precyzji i pozwala zminimalizować ilość odpadów. Oferowane domy drewniane budowane są w trzech standardach przegród, co pozwala odpowiedzieć na różne wymogi i oczekiwania klientów w zakresie energooszczędności.
Wieloletnie doświadczenie i współpraca z instytutami badawczymi, jak np. Wydział Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, przyczynia się do wykorzystywania sprawdzonych i najskuteczniejszych metod podczas produkcji i montażu budynków.

Gotowe projekty firmy MDM Energy Miedziński Grupa Kapitałowa Zobacz nasze gotowe projekty

Dane kontaktowe

MDM ENERGY

Kowale 21
42-274 Konopiska

Realizacje

MDM ENERGY

MASZ PYTANIA?
Napisz do nas