Kontakt

Zehnder Polska Sp. z o.o.

Zehnder koncentruje się na podnoszeniu jakości życia przez zapewnianie klientom najlepszych rozwiązań w zakresie komfortowego, zdrowego i energooszczędnego klimatu wnętrz. Dostarcza ciepło w wielu formach, umożliwia również chłodzenie, jak i dystrybucję świeżego powietrza o wstępnie wyregulowanej temperaturze.
Jako specjalista w dziedzinie designu proponuje unikatowe formy, dbając przy tym o ciągłe rozwijanie kompetencji w zakresie innowacyjnej technologii oraz komfortowego użytkowania produktów marki Zehnder. Kompleksowe i komfortowe rozwiązania przeznaczone są do budynków mieszkalnych, komercyjnych i przemysłowych, zarówno nowych, jak i wymagających renowacji.

Grzejniki dekoracyjne
Wyjątkowe, dekoracyjne grzejniki łazienkowe, kuchenne i pokojowe firmy Zehnder uczynią wnętrze nie tylko cieplejszym, ale również bardziej eleganckim. Zostały one zaprojektowane przez znanych projektantów, są często nagradzane i przekonują znakomitą funkcjonalnością. Doskonale dają się integrować w ramach aktualnie obowiązujących trendów. Ogranicza nas jedynie wyobraźnia, grzejniki dekoracyjne Zehnder dostępne są bowiem w ponad 700 kolorach i wariantach wykończenia powierzchni. Na indywidualne życzenie wykonywane są także wszelkie formy specjalne: zestawianie pod kątem, gięcie w łuki lub krawędzie pod wybranym kątem.

Komfortowa wentylacja wnętrz
Wentylacja marki Zehnder jest energooszczędna i zapewnia zdrowy klimat wnętrza. Wpływa ona korzystnie na dobre samopoczucie mieszkańców i zwiększa wartość nieruchomości.

Systemy ogrzewania i chłodzenia sufitowego
Promienniki sufitowe firmy Zehnder zapewniają komfortowe i energooszczędne ogrzewanie oraz chłodzenie. Optymalnie dopasowane do każdego wnętrza.

Clean air solutions
Systemy filtracji powietrza oferowane przez firmę Zehnder ograniczają zawartość pyłu w powietrzu, zapewniają zdrowszy klimat w miejscu pracy i zmniejszają koszty czyszczenia.

Dane kontaktowe

Zehnder Polska Sp. z o.o.

ul. Irysowa 1
55-040 Bielany Wrocławskie

MASZ PYTANIA?
Napisz do nas