Kontakt

WOOD-HOME

Domy prefabrykowane Wood-Home to sprawdzona i certyfikowana wg niemieckich norm technika.
Tu nie ma przypadkowości jeśli chodzi o stosowane materiały rozwiązania. Polegamy wyłącznie na sprawdzonych systemach i dostawcach.
Do każdego zlecenia podchodzimy partnersko i z pełnym zaangażowaniem.

Konstrukcja naszych domów opiera się o prefabrykowany w hali produkcyjnej szkielet z drewna KVH importowanego z Niemiec i Austrii.
Poszyciem nośnym naszych ścian są najlepszej jakości płyty konstrukcyjne włóknowo-gipsowe, cementowe lub z drewnopochodne. Jako izolację stosujemy ekologiczną wełnę drzewną oraz wełnę mineralną uznanych producentów. Elewacje mogą wykończane systemami tynkowymi, fasadami wentylowanymi z płyt laminowanych lub drewna. Wszystkie połączenia konstrukcyjne i izolacyjne są zgodne z Niemieckimi normami dla budownictwa drewnianego.

Dostarczamy i montujemy budynki według indywidualnych potrzeb klientów na terenie całej Europy. W dzisiejszych realiach jest to najbardziej optymalna technologia wznoszenia budynków jednorodzinnych.

Nasze domy są energooszczędne i spełniają obowiązujące wymogi techniczne. W standardzie odporność ogniowa ścian to REI60.
Mamy za sobą ponad 300 zrealizowanych kontraktów w kraju i za granicą. Są to domy jednorodzinne wolnostojące, w zabudowie szeregowej i bliźniaczej, obiekty usługowe jak i letniskowe. Obsługujemy zarówno deweloperów jak i klientów indywidualnych.

Marka Wood-Home jest własnością firmy SL&S AG Sp. z o.o. istniejącej na rynku budowlanym i deweloperskim od 2013 roku.

Co w skrócie charakteryzuje domy prefabrykowane Wood-Home?

– elastyczne podejście do potrzeb klienta
– konkurencyjna cena i wysoka jakość produktu
– certyfikowane materiały i rozwiązania systemowe
– krótkie terminy realizacji
– gwarancja ceny i terminu
– 30-letnia gwarancja na konstrukcję budynku.

Dane kontaktowe

WOOD-HOME

Zakład Produkcyjny:
ul. Wyzwolenia 22
41-103 Siemianowice Śląskie

Realizacje

WOOD-HOME

MASZ PYTANIA?
Napisz do nas