Kontakt

Wolf Haus

Dlaczego WOLF Haus?

Bo możemy poszczycić się 50 latami doświadczenia w stawianiu wysokiej jakości budynków. WOLF jest jedną z największych firm produkujących energooszczędne domy prefabrykowane w Polsce i Europie.

Bo cieszymy się pozycją lidera w dziedzinie innowacji w branży energooszczędnych domów prefabrykowanych – wszystko dzięki ciągłym inwestycjom w badanie i rozwój technologii.

Bo Państwa bezpieczeństwo jest naszym priorytetem, co udowadniamy przez nieustanne testy potwierdzające solidność i doskonałą jakość naszych domów.

30 lat gwarancji na konstrukcję budynku

32 000 metrów bieżących rocznie stawianych ścian

REI 60 odporności ogniowej dla ścian w standardzie

Poznajmy się
Nasza historia rozpoczyna się w niewielkiej miejscowości Scharnstein w Austrii. To właśnie tam, w roku 1966, Johann Wolf – wizjoner wyprzedzający swoją epokę – daje początek grupie WOLF. Niedługo później, dzięki wytrwałości i energii Johanna, firma rozszerza działalność na kolejne rynki.

Co znaczy nazwisko Wolf?
Nazwisko Wolf to dla nas synonim precyzji, ciągłego rozwoju i sumiennego realizowania postawionych sobie celów. Jako firma rodzinna, jesteśmy dumni z naszego dziedzictwa, które kształtuje nas wciąż na nowo i wytycza ścieżkę na przyszłość. Naszym znakiem rozpoznawczym jest jakość i solidność.

Jak działamy?
Zaufanie jest ważne, kontrola ważniejsza – oto maksyma, którą kierujemy się w pracy. Nasze produkty i usługi są regularnie kontrolowane przez niezależne jednostki nadzorujące. Posiadane przez nas certyfikaty i znaki jakości są gwarantem najwyższego standardu Państwa domów. WOLF Haus jest jednym z niewielu producentów domów gotowych, którzy poddają się pełnej i rygorystycznej kontroli zgodnej z europejskimi normami i wymogami. To dzięki temu staliśmy się uznaną marką, upoważnianą do znakowania w systemie CE.

Dane kontaktowe

Wolf Haus

ul. Budowlana 17
41-100 Siemianowice Śląskie

Realizacje

Wolf Haus

MASZ PYTANIA?
Napisz do nas