Kontakt

DOMY TATARCZUCH

Firma TATARCZUCH posiada ponad 20-letnie doświadczenie w pracach ciesielsko-dekarskich. Nasza obecność na rynku zaowocowała tysiącami zrealizowanych inwestycji oraz zadowolonych klientów. Nowoczesny park maszynowy, najwyższa jakość materiałów oraz wyszkolone ekipy montażowe to nasze atuty.
Budujemy ekologiczne i energooszczędne domy w technologii drewna masywnego. Polega ona na wykonaniu elementów budynku z płyt z drewna klejonego. Masywna konstrukcja poprawia stabilność i wytrzymałość konstrukcji domu.

Drewno to najbardziej przyjazny człowiekowi materiał. Jest jedynym w pełni odnawialnym materiałem budowanym oraz redukuje zawartość dwutlenku węgla w atmosferze. W naszych domach korzystamy z najwyższej jakości drewna, suszonego komorowo, struganego i selekcjonowanego jakościowo. Taki materiał gwarantuje wysoką jakość powstałych budynków. Konstrukcja domu wykonana w 100 % z naturalnych materiałów pozwala uzyskać niezwykły mikroklimat wnętrza. Dodatkowo masywne ściany mają zdolność akumulacji ciepła, co w połączeniu z grubą izolacją termiczną wykonaną z wełny drzewnej wpływa na niskie koszty ogrzewania. Dopełnieniem całości ekologii budynku jest zastosowanie na elewacji drewna termizowanego – jedynego materiału naturalnie uodpornionego poprzez wygrzewanie w wysokiej temperaturze – bez chemii.

Nasze domy wykonujemy w technologiach HBE, Novatop czy CLT.
Elementy precyzyjnie wykonane w fabryce, z wyciętymi otworami pod okna, z kanałami na instalacje przyjeżdżają na budowę w modułach umożliwiając szybki montaż. Wszystkie cięcia czy frezowania są wykonywane na centrum obróbczym Hundegerr K2i. Jako jedyni w Polsce posiadamy maszynę która może obrobić elementy drewniane o wymiarach 35×135 cm oraz długości do 14 m.

Domy Tatarczuch to ekologiczne , energooszczędne i naturalne domy z drewna.
Posiadamy własne projekty domów całorocznych, ale zrealizujemy również budynek wg projektu indywidualnego.
Zainteresowanych budową zapraszamy do kontaktu.

Gotowe projekty firmy Domy Tatarczuch Zobacz nasze gotowe projekty

Dane kontaktowe

Domy Tatarczuch

Mierzyn 23 A
28-340 Sędziszów

Realizacje

DOMY TATARCZUCH

MASZ PYTANIA?
Napisz do nas