Kontakt

Tadeks Fertig Haus

Tadeks jest jedną z najdłużej działających w Polsce firm, specjalizującą się w produkcji domów i konstrukcji prefabrykowanych w technologii ciężkiego prefabrykatu drewnianego. Początek działalności firmy przypada na rok 1988. Wówczas w Niemczech, w ciągu 7 lat, pracownicy zdobywali kwalifikacje zawodowe oraz cenne doświadczenie w bawarskiej fabryce domów. Rozpoczęcie działalności w Polsce miało miejsce w 1995 roku w miejscowości Przystajń koło Częstochowy, jako kontynuacja rodzinnej tradycji. Niezwykła precyzja, jakość wykończenia i gwarancja wysokiej jakości, potwierdzona przez uzyskany już w 1996 roku Certyfikat Technologiczny nadany przez Instytut MPA LGA w Norymbergii, są doceniane nie tylko w Polsce, ale też na rynkach Europy Zachodniej: w Austrii, Szwecji, Francji, Włoszech, Norwegii, Belgii, Anglii i w Niemczech.

Dzięki ciągłemu rozwojowi, inwestycjom i chęci doskonalenia procesów produkcji, z niewielkiej fabryki, firma stała się dużym i cenionym przedsiębiorstwem, posiadającym wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników oraz specjalistyczne zaplecze maszynowe, w którym domy budowane są w oparciu o sprawdzone standardy i normy jakościowe dla budownictwa prefabrykowanego. Konstrukcja budynku powstaje z certyfikowanego, importowanego, suszonego komorowo, struganego czterostronnie oraz impregnowanego przeciw grzybom i pleśniom drewna KVH, dostarczanego przez najlepsze tartaki Niemiec i Austrii. Wszystkie powyższe czynniki, gwarantują inwestorom trwałe, precyzyjnie wykonane, ekonomiczne i ekologiczne domy, na które udzielana jest aż 30-letnia gwarancja.

Bogata i kompleksowa oferta przedsiębiorcy obejmuje budowę domów energooszczędnych, pasywnych, biologicznych i zero-energetycznych, według gotowych rozwiązań architektonicznych lub indywidualnych projektów klienta. Inwestor może liczyć na indywidualną, fachową pomoc i doradztwo począwszy od sporządzenia dokumentacji technicznej aż po oddanie gotowego do zamieszkania budynku.

Dane kontaktowe

Tadeks Fertig Haus

ul. Nowa 56
42-141 Przystajń

Realizacje

Tadeks Fertig Haus

MASZ PYTANIA?
Napisz do nas