Kontakt

Sunroof Technology Sp. z o.o.

SunRoof sprawia, że dom staje się inteligentny i całkowicie samowystarczalny, zapewniając jego mieszkańcom wygodę, bezpieczeństwo i oszczędności. Dostarczamy na rynek innowacyjne dachy i fasady zintegrowane z ogniwami fotowoltaicznymi. Oparliśmy je na wyprzedzającej dotychczasowe możliwości technologii solarnej, wysokiej jakości i doskonałym szwedzkim designie. W ten sposób osiągnęliśmy nowy poziom funkcjonalności dachu 2w1 – jednocześnie chroniącego i izolującego budynek oraz wytwarzającego energię elektryczną.

SunRoof 2w1 jest najefektywniejszym dachem solarnym o najniższym śladzie węglowym CO2 na świecie w swojej klasie. Innowacja polega na tym, że zewnętrzna warstwa dachu zbudowana jest z monokrystalicznych modułów typu glass-glass, które przekształcają promienie słoneczne w energię elektryczną. Dzięki temu stosuje się jeden produkt – bardziej wydajny i ekologiczny, z całkowicie biodegradowalną konstrukcją. Tym samym przyczyniamy się do tworzenia jeszcze bardziej przyjaznych naturze domów.

Przełomowa technologia, zastępująca tradycyjne dachy i wytwarzająca energię ze słońca bez dodatkowych instalacji PV, pochodzi ze Szwecji. Jej trwałość i wytrzymałość została przetestowana w trudnych, skandynawskich warunkach i potwierdzona atestami przez szwedzki instytut RISE. Obecnie z powodzeniem stosowana jest w ponad 200 domach w Polsce, Szwecji, Norwegii, Niemczech i Szwajcarii. SunRoof łączy się z materiałami o różnych kształtach i kolorach, dzięki czemu świetnie komponuje się z projektami architektonicznymi w każdym regionie na świecie.

Dach zintegrowany z ogniwami fotowoltaicznymi zapewnia “zieloną” energię do zasilania wszystkich urządzeń elektrycznych, ogrzewania domu, klimatyzacji, systemu smart home, ładowania samochodu elektrycznego czy hybrydowego we własnym garażu. Tworzymy cały ekosystem rozwiązań, wśród których znajdują się też solarne fasady i carporty, jak również nowatorska technologia do zarządzania energią. SunRoof jest początkiem i centrum naszej energetycznej niezależności.

Dane kontaktowe

Sunroof Technology Sp. z o.o.

ul. Roosvelta 8
90-056 Łódź

MASZ PYTANIA?
Napisz do nas