Kontakt

SOPEXIM Sp. z o.o.

Sopexim jest rodzinną firmą polską, działającą w Aleksandrowie Łódzkim od 1989 roku. Proponuje szeroki wybór najwyższej jakości drewna konstrukcyjnego  oraz produktów drewnianych i drewnopochodnych. Sprawna realizacja zamówień możliwa jest dzięki najlepiej zaopatrzonemu w centralnej Polsce składowi płyt OSB i drewna konstrukcyjnego.

Oprócz podstawowej działalności, firma stara się również szerzyć wiedzę na temat ekologicznych korzyści wynikających ze stosowania produktów drewnianych, popularyzując swój asortyment, który jest przyjazny środowisku.

W ofercie firmy już od dawna dostępne są produkty, takie jak: płyty OSB, lite drewno łączone na złącza klinowe, suche strugane drewno C24 czy malowane elewacje drewniane i deski tarasowe. W ostatnich latach do stałej oferty magazynowej trafiły również: suche strugane łaty C24 o przekroju 40x60mm i nowe wymiary drewna konstrukcyjnego litego sklejanego warstwowo, które obecnie dostępne jest w ponad 30 różnych przekrojach.

Certyfikowane drewno konstrukcyjne: lite C24, drewno łączone na złącza klinowe i  GL24, dostępne w Sopexim spełnia wszystkie obecne wymagania techniczne.

W szerokiej gamie produktów Sopexim znaleźć można materiały wykorzystywane przy budowie:
▪ dachów: drewno klejone warstwowe, drewno konstrukcyjne C24 i drewno łączone na złącza klinowe, płyty OSB, więźby i łaty dachowe
▪ poddaszy: deski okapowe, płyty OSB, podbitki
▪ stropów: belki dwuteowe, deski podłogowe, drewno konstrukcyjne C24 i drewno łączone na złącza klinowe, płyty OSB, płyty wiórowe
▪ tarasów: specjalnie impregnowane deski tarasowe

Ponadto:
▪ materiały do elewacji drewnianych (cedr kanadyjski, modrzew syberyjski, świerk skandynawski)
▪ biopaliwa (brykiet, drewno kominkowe, pellet)
▪ sklejki

 

Dane kontaktowe

SOPEXIM Sp. z o.o.

ul. Wojska Polskiego 89
95-070 Aleksandrów Łódzki

MASZ PYTANIA?
Napisz do nas