Kontakt

SIGA

SIGA opracowuje i produkuje nietoksyczne, wysokojakościowe i odporne na starzenie produkty do tworzenia paro i wiatroszczelnych produktów w budynkach wszystkich typów.

SIGA dysponuje wykwalifikowaną kadrą doradców, którzy zapewniają pomoc w zakresie planowania i montażu. Nasi eksperci pokazują architektom i projektantom możliwości i korzyści wynikające z zastosowania najnowocześniejszych rozwiązań przegród zewnętrznych i wewnętrznych.

Powodami do odpowiedniego doboru produktów w tworzeniu prawidłowo zaprojektowanych przegród, są nie tylko straty wynikające z utraty ciepła i uszkodzeń konstrukcji, ale również istotny i ważny komfort życia, ochrona środowiska i trwałość. Dzięki szkoleniom dla projektantów, architektów i wykonawców w centrali firmy mieszczącej się w Szwajcarii oraz wewnętrznym szkoleniom dla klientów i prezentacjom technicznym na konferencjach, ponad 250 doradców SIGA przenosi swoją wiedzę w świat i dzieli się nią ze wszystkimi, przez co każdy może się dowiedzieć, jak jakość i zrównoważony rozwój idzie ze sobą w parze.

Czy potrzebujesz czegoś innego niż nasze standardowe rozwiązania?

Jako producent, oferujemy wyprodukowanie produktu dopasowanego do twoich potrzeb, który będzie niezawodny. Produkujemy nasze sprawdzone taśmy zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Dzięki naszej wydanej linii produkcyjnej, jesteśmy w stanie wyprodukować nasze taśmy w szybkim terminie i w niestandardowych wymiarach. Dodatkowo możemy wprowadzić szereg zmian w taśmach m.in. indywidualne składanie taśm.

Wszystkie działy takie jak badań, rozwoju, produkcji i sprzedaży znajdują się w jednym miejscu, dzięki czemu jesteśmy w stanie monitorować cały proces produkcji i zapewnić najwyższą jakość produktów. Każdy, dla kogo jakość jest najważniejsza powinien stawiać na produkty firmy SIGA.

MASZ PYTANIA?
Napisz do nas