Kontakt

SEMA SOFTWARE

SEMA Software zadebiutowała z programem 2D wspierającym ciesielstwo już w 1984 roku. Trzy lata później SEMA jako pierwsza na świecie umożliwiła sterowanie kombajnami obróbczymi CNC do więźb dachowych bezpośrednio z komputera PC i rozwinęła pierwszy graficzny interfejs dla firmy Hundegger. Po zjednoczeniu Niemiec firma SEMA GmbH stopniowo rozpoczęła swoją ekspansję w Europie zachodniej a na przełomie wieku również w Europie wschodniej, Ameryce i Azji. Obecnie SEMA dostępna jest w 55 krajach w 11 wersjach językowych z bazą klientów przekraczającą 10 500.

Jesteśmy wiodącym na świecie dostawcą rozwiązań do projektowania w branży konstrukcji drewnianych, konstrukcji schodów oraz obróbek blacharskich i oferujemy spójne oprogramowanie do planowania, wizualizacji i produkcji. Dzięki swojej modułowej budowie program może być idealnie dostosowany do potrzeb małych firm jak również dużych zakładów produkcyjnych. Wszystkie funkcje są osadzone w jednym programie gwarantując przejrzystą i intuicyjną obsługę.

Każdego roku inwestujemy średnio 15% obrotu firmy w dalszy rozwój oprogramowania, aby nasi klienci mogli korzystać z nowoczesnych rozwiązań. Współpracujemy z wiodącymi uniwersytetami oraz szkołami średnimi specjalizującymi się w konstrukcjach drewnianych i prefabrykacji poprzez udostępnienie naszych licencji studenckich i aby być na bieżąco z pojawiającymi się innowacjami.

 

SEMA oferuje rozwiązania dla:

  • Planowania i architektury
  • Konstrukcji dachu
  • Systemu fasad i elewacji metalowych
  • Konstrukcji drewnianych i prefabrykowanych
  • Schodów drewnianych i stalowych

 

MASZ PYTANIA?
Napisz do nas