Kontakt

Ruukki Polska Sp. z o.o.

Ruukki Polska Sp. z o.o.- producent wysokiej jakości stalowych pokryć dachowych i systemów rynnowych z rodowodem skandynawskim. Firma jest obecna w Polsce od 1994 roku. Główna siedziba firmy znajduje się w Żyrardowie.  Firma nieustannie doskonali swoje produkty przeznaczone dla budownictwa mieszkaniowego i obiektów użyteczności publicznej.

Celem firmy jest oferowanie produktów o unikalnych zaletach, zaspokajających potrzeby najbardziej wymagających Klientów. Wieloletnie doświadczenie w produkcji i rozwoju rozwiązań stalowych dla budownictwa, skandynawskie wzornictwo i wysoka jakość oferowanych produktów stanowią gwarancję bezpieczeństwa i komfortu ich użytkowania.

Ruukki to nowoczesne i innowacyjne dachy.

Kompletne systemy dachowe Ruukki znane są z doskonałego połączenia formy, funkcji i nowatorskich rozwiązań technicznych. Ruukki oferuje bogatą ofertę pokryć dachowych Ruukki i systemów rynnowych Siba dopasowanych do potrzeb najbardziej wymagających Klientów. Ofertę uzupełniają elementy zaprojektowane specjalnie dla niezawodnego i kompletnego dachu, który uwzględnia produkty komunikacji dachowej, zabezpieczenia przeciwśniegowe, systemy wentylacji oraz obróbki blacharskie dopasowane kształtem i funkcją do wybranego tego typu pokrycia. Zastosowanie wszystkich elementów to gwarancja doskonałego wyglądu i długich lat bezawaryjnego użytkowania dachu.

Dane kontaktowe

Ruukki Polska Sp. z o.o.

ul. Jaktorowska 13
96-300 Żyrardów

MASZ PYTANIA?
Napisz do nas