Kontakt

ROCKWOOL Polska Sp. z o.o.

Rockwool Polska działa od 1993 roku i jest częścią Grupy Rockwool. Zajmuje się produkcją najwyższej jakości materiałów z wełny mineralnej. Posiada dwie fabryki w Polsce ( w Cigacicach koło Zielonej Góry, i w Małkini), z łącznie siedmioma liniami produkcyjnymi oraz dodatkowymi liniami obróbki półproduktów i materiałów gotowych. Dzięki inwestycjom w budowę i modernizację linii produkcyjnych oraz rozwój systemów ochrony środowiska, obydwie polskie fabryki są oceniane jako jedne z najbardziej wydajnych w całej Grupie.

Firma skoncentrowana jest nie tylko  na rozwoju i unowocześnianiu produktów izolacyjnych. Jej priorytetem jest także ochrona środowiska naturalnego. Proekologiczne działania skierowane są między innymi na: oszczędność surowców naturalnych, ograniczenie emisji zanieczyszczeń i wprowadzenie pełnego recyklingu.

Rockwool Polska – niewątpliwy lider w produkcji rozwiązań z wełny skalnej – obecnie oferuje blisko siedemdziesiąt typów wyborów, wykorzystywanych w budownictwie mieszkalnym i przemysłowym, energetyce, ogrzewnictwie, w przemyśle stoczniowym, a także w ogrodnictwie.
Wysokiej jakości produkty Rockwool są naturalnym i niezwykle odpornym materiałem, służącym jako izolacja termiczna, akustyczna i przeciwpożarowa. Zapewniają właściwy mikroklimat pomieszczeń i wpływają na redukcję emisji zanieczyszczeń. Krótko mówiąc, odpowiadają na wszystkie wyzwania we współczesnym światowym budownictwie.

W szerokiej ofercie produktów firmy Rockwool Polska znajdziemy m.in.: płyty i maty z wełny skalnej do izolacji:

▪ ścian zewnętrznych
▪ dachów i poddaszy
▪ fasad wentylowych
▪ ścian działowych
▪ podłóg
▪ kanałów wentylacyjnych, grzewczych, klimatyzacyjnych
▪ kominków

Dane kontaktowe

ROCKWOOL Polska Sp. z o.o.

ul. Kwiatowa 14
66-131 Cigacice

MASZ PYTANIA?
Napisz do nas