Kontakt

Rega

Firma Rega została założona w 1992 roku w Węgorzycach. Niemal od początku swojej działalności, zajmuje się produkcją domów drewnianych w konstrukcji szkieletowej i ryglowej. Rodzinna tradycja ciesielska, wieloletnie doświadczenie, wiedza, precyzja wykonania i indywidualne podejście do klienta są doceniane nie tylko w Polsce, ale też w Niemczech i krajach skandynawskich, gdzie producent zyskuje stale nowych kontrahentów. Firma stawia na ciągłe podwyższanie jakości świadczonych usług i dlatego, korzystając ze środków Unii Europejskiej wdrożyła procedury kontroli jakości, co doprowadziło do uzyskania w 2013 roku certyfikatu ISO 9001.

W oparciu o wieloletnie doświadczenie i fachową wiedzę firma Rega oferuje swoim klientom realizację zamówienia na najwyższym poziomie, zgodnie z indywidualnym lub wybranym z pośród tysięcy możliwych projektem, konsultacje, możliwość wskazania oczekiwanych materiałów oraz indywidualny wybór standardu energooszczędności.
Budowane domy, przy ścisłym przestrzeganiu procesu technologicznego, powstają w zakładzie producenta, z certyfikowanego drewna konstrukcyjnego  czterostronnie struganego, z użyciem tylko najlepszych i atestowanych materiałów. O najwyższej jakości produkowanych i montowanych przez Rega budynków, najlepiej świadczą uzyskane liczne referencje i certyfikaty.

Dane kontaktowe

Rega

ul. Węgorzyce 16 A
72-221 Osina

Realizacje

Rega

MASZ PYTANIA?
Napisz do nas