Kontakt

OSMO

Firma Osmo oferuje specjalistyczne, mikroporowate powłoki do drewna na bazie naturalnych olejów i wosków roślinnych. Zostały one opracowane i dopasowane do specyficznych potrzeb drewna przeznaczonego do wewnątrz i na zewnątrz.

WIEDZA PŁYNĄCA Z DOŚWIADCZENIA

Przez ponad 100 lat swojej działalności – produkcji fasad, desek tarasowych i podłóg drewnianych – firma Osmo rozwijała i zdobywała cenne doświadczenia w zakresie obróbki i konserwacji drewna. Po wielu latach bezskutecznego poszukiwania powłok, które spełniłyby oczekiwania w zakresie odpowiedniej ochrony drewna, rozpoczęliśmy własną produkcję produktów ochrony drewna.
W rezultacie jesteśmy jedyną firmą na świecie, która posiada doświadczenie zarówno w produkcji elementów drewnianych, jak i powłok do ich wykończenia. Pozwala nam to zidentyfikować wyzwania w zakresie produkcji i ochrony drewna i rozwiązać problemy jeszcze zanim napotykasz je u siebie, przy codziennej produkcji, instalacji i zabezpieczaniu elementów drewnianych.
Aby zawsze oferować swoim klientom niezawodną jakość ze sprawdzonego źródła, Osmo produkuje swoje powłoki wyłącznie we własnej fabryce w Münster (północno-zachodnie Niemcy).

FARBA, KTÓRA CHRONI

Impregnaty i powłoki Osmo, zostały opracowane z myślą o specyficznych potrzebach drewna, tak, by jak najlepiej zabezpieczyć je i utrzymać jego naturalne piękno, wytrzymałość i elastyczność.
Nowoczesne laboratoria i fabryki łącząc zaawansowane technologie i naturalne surowce pozwoliły nam stworzyć powłoki, które umożliwiają perfekcyjną ochronę, piękne pokrycie i wybarwienie drewna. W ofercie Osmo nie znajdziesz tradycyjnych lakierów i bejc do drewna, które zatykają pory drewna, powodują podnoszenie się szorstkich włókien i są bardzo podatne na pękanie i  łuszczenie się. W przeciwieństwie do nich, mikroporowate powłoki Osmo na bazie naturalnych olejów i wosków roślinnych pozwalają drewnu swobodnie oddychać i odpowiednio je pielęgnują, a do tego są ekologiczne.

Podstawowe zalety powłok Osmo:
> Chronią drewno pozwalając mu „oddychać”
> Pielęgnują drewno przedłużając jego trwałość
> Naturalne, ekologiczne składniki
> Łatwa aplikacja
> Wysoka wydajność
> Możliwości szybkiej renowacji bez szlifowania

Dane kontaktowe

OSMO

Dystrybutor Generalny
Nobless Polska
ul. Skrajna 3B, Sierosław
62-080 Tarnowo Podgórne

MASZ PYTANIA?
Napisz do nas