Kontakt

MULTICOMFORT

MultiComfort od 2007 roku zajmuje się produkcją i budową budynków w technologii CLT i prefabrykatu drewnianego. MultiComfort jest nastawiony na indywidualizm. Wszystkie budowane domy i budynki oparte na projektach inwestorów, które są adaptowane do technologii prefabrykowanej szkieletowej lub CLT.

Nowoczesny zakład prefabrykacji CLT znajduje się w Bytomiu i wyposażony jest m.in. w najnowsze centrum obróbcze Hundergger Robot Drive, stoły motylkowe Randek, wydajny 3-suwnicowy system transportu wewnętrznego. Niedaleko Bytomia, w Świętochłowicach, MultiComfort posiada także linię produkcyjna zajmująca się klasyczną prefabrykacją szkieletową.

Kilkunastoletnia historia firmy to nieustanny rozwój i wyzwania. Najważniejsze budowy jakie MultiComfort ma na swoim koncie to:

2011 – pierwszy prefabrykowany dom pasywny z Certyfikatem Darmstadt w Polsce
2013 – pierwsze drewniane, dwukondygnacyjne przedszkole w Polsce
2014 – pierwszy dom z CLT w Polsce
2015 – pierwszy 3-kondygnacyjny apartamentowiec z Certyfikatem Darmstadt w Polsce
2016 – transport i budowa domu przy użyciu helikoptera w Alpach
2019 – pierwszy obiekt biurowo-magazynowy z CLT w Polsce

MultiComfort jest prekursorem budownictwa CLT i posiada wiele krajowych i zagranicznych realizacji w tej technologii. Podążając za trendami na rynku budownictwa drewnianego w Polsce i Europie firma uruchomiła w 2023 roku nowy zakład, gdzie odbywa się zaawansowana obróbka CNC paneli CLT wraz z ich prefabrykacją.

MultiComfort posiada wieloletnie doświadczenie na 11 rynkach zagranicznych m.in Niemczech, Szwecji, Holandii, Austrii, Wielkiej Brytanii. Wszystkie budowy są prowadzone przez własne, bardzo doświadczone ekipy montażowe. Firma posiada także rozbudowany dział konstrukcyjno-inżynierski, który zajmuje się przygotowaniem produkcji przy użyciu specjalistycznego oprogramowania Dietrich, Sema i innych.

Dane kontaktowe

MULTICOMFORT

ul. Alojzego Kosiby 8/4
32-020 Wieliczka

Realizacje

MULTICOMFORT

MASZ PYTANIA?
Napisz do nas