Kontakt

Modularen

W Modularen tworzymy prefabrykowane domy szkieletowe pod klucz, które powstają w kontrolowanych warunkach w zakładzie produkcyjnym. Wytworzone prefabrykaty montujemy później na docelowych działkach, a w przeciągu maksymalnie 5 dni roboczych doprowadzamy nasze domy do stanu deweloperskiego.  Zajmujemy się projektowaniem, pracami ziemnymi, produkcją, transportem, montażem, oraz wykańczaniem. Pomagamy także w całym procesie formalnym w celu uzyskania pozwolenia na budowę.

Wszystkie nasze domy zostały zaprojektowane z myślą o jak najlepszym wykorzystaniu małych przestrzeni i mogą powstać na zgłoszenie jako budynki rekreacji indywidualnej. Jednocześnie każdy nasz projekt spełnia wymagania techniczne na rok 2021 i może również powstać z pełnym pozwoleniem na budowę jako dom mieszkalny. To Ty decydujesz, którą ścieżkę formalną obierzesz.

Technologia w której budujemy opiera się o konstrukcję z certyfikowanego drewna świerkowego C24, z którego wytwarzane są szkielety naszych domów. W przegrodach ścian znajdują się ekologiczne materiały firmy Steico, oraz wypełnienie wełną drzewną lub mineralną. Konstrukcja naszych ścian jest dyfuzyjnie otwarta, co znaczy iż wilgoć z domu naturalnie odprowadzana jest na zewnątrz budynku. Dzięki temu dom odporny jest na powstawanie grzybów, pleśni oraz gnicie konstrukcji. Nasz dom szkieletowy jest praktycznie w całości zbudowany z naturalnych materiałów najwyższej jakości. Bo nam zależy. Po prostu.

Dane kontaktowe

Modularen

ul. Prosta 70
00-838 Warszawa

Realizacje

Modularen

MASZ PYTANIA?
Napisz do nas