Kontakt

Magbos Domy z Drewna

Rodzinna firma Magbos powstała w 2006 roku w Brenniku (województwo dolnośląskie), jako kontynuacja rodzinnych tradycji. Specjalizuje się w budowie domów całorocznych i letniskowych drewnianych w systemie szkieletowym i z bali klejonych, które są zarówno bezpieczne, trwałe i ekologiczne. W celu zapewnienia najwyższej jakości świadczonych usług, firma rozszerzyła swoją działalność i od 2015 roku oferuje również domy prefabrykowane.
Wiedza i zdobywane przez lata doświadczenie, umożliwia producentowi realizację projektów od 20m2 do nawet kilkuset metrów kwadratowych powierzchni, ze skomplikowanymi formami architektonicznymi. Wykonuje domy zarówno według projektów budynków drewnianych, opracowanych przez biura projektowe, jak również według indywidualnych projektów klientów, w różnych standardach wykończenia: stan surowy, stan deweloperski, wykończenie pod klucz.

Celem Magbos jest realizacja zamówień na najwyższym poziomie. By spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, firma kieruje się precyzją wykonania, dbając o każdy szczegół wykończenia i wykorzystując do budowy najlepszej jakości, certyfikowane, odpowiednio przygotowane i wykonane drewno, sprowadzone z saksońskich lasów. Niezwykłą precyzję wykonania, zapewniają stosowane najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne i wysokiej klasy maszyny Hundegger, na których wycinane są wszystkie elementy domów.

Dowodem niezwykłej trwałości i solidności budynków firmy Magbos jest udzielana dwudziestoletnia gwarancja na konstrukcję domów całorocznych. Ponad to, wszystkie stosowane produkty posiadają konieczne atesty i aprobaty techniczne. W celu zapewnienia pełnego komfortu i bezpieczeństwa mieszkańców, producent dostarcza również klientom pełną dokumentację statyczną.

Dane kontaktowe

Magbos Domy z Drewna

ul. Brennik 46
59-500 Złotoryja

Realizacje

Magbos Domy z Drewna

MASZ PYTANIA?
Napisz do nas