Kontakt

Knauf Insulation Sp. z o.o.

Knauf Insulation jest bezkonkurencyjnym światowym liderem na rynku produktów izolacyjnych. Firma należy do  grupy Knauf i dysponuje ponad 30-letnim doświadczeniem w branży. Posiada ponad 35 fabryk na terenie 15 krajów.
Jest najszybciej rozwijającym się producentem izolacji, który stale udoskonala technologie produkcji, dostosowując je do najbardziej restrykcyjnych norm. Knauf Insulation jest zaangażowany w zrównoważony rozwój i ochronę środowiska, produkując swoje materiały w dużej mierze z recyklingu.

 

Produkty firmy Knauf Insulation zapewniają izolację cieplną i akustyczną oraz ochronę przeciwpożarową budynków, w których zostały użyte. Wykorzystywane są zarówno w domach jednorodzinnych, jak i w budynkach użyteczności publicznej oraz w budynkach przemysłowych.
Celem firmy jest dbanie o efektywność energetyczną realizowanych projektów. Wdrażając innowacyjne technologie, takie jak np. ECOSE® Technology, które są przełomowe  w technologii produkcji wełny mineralnej.  Uzyskana wełna posiada deklarację środowiskową EPD oraz otrzymała certyfikat Eurofins Gold. Jest najbardziej zrównoważoną środowiskowo termoizolacją na rynku.

Knauf Insulation oferuje:

▪  naturalną wełnę mineralną
▪ wełnę mineralną kamienną
▪ wełnę drzewną

Dane kontaktowe

Knauf Insulation Sp. z o.o.

ul. 1 Sierpnia 6
02-134 Warszawa

MASZ PYTANIA?
Napisz do nas