Kontakt

Klimas Wkręt-Met Sp. z o.o.

Firma Klimas Wkręt-met powstała w 1990 roku. Jest polskim producentem technik zamocowań budowlanych. Na przestrzeni lat, z rodzinnej firmy, przeobraziła się w przedsiębiorstwo o międzynarodowym zasięgu. Dziś firma dysponuje: czterema zakładami produkcyjnymi (w Kuźnicy Kiedrzyńskiej i w Wanatach koło Częstochowy), o łącznej powierzchni ponad 80 tyś. m2 z ponad 300 maszynami produkującymi techniki zamocowań, zaawansowanym laboratorium oraz jedną z najbardziej nowoczesnych na terenie Europy halą wtryskarek.

Oferta produktów podzielona jest na segmenty, odpowiadające konkretnym branżom. Łączniki do konstrukcji drewnianych stanowią jedną z istotniejszych kategorii, która ma swoje podkategorie: wkręty do produkcji stolarki otworowej oraz łączniki do jej późniejszego montażu.  Klimas Wkręt-met od lat współpracuje z firmami z branży stolarki budowalnej. Ta kooperacja przyczyniła się do gwarancji dostarczania produktów  najwyższej jakości, które przechodzą 100% kontrolę na każdym z etapów produkcji.
Gwarancją trwałości produktów jest zastosowanie wielu unikatowych rozwiązań. Przykładem jest specjalna powłoka lakiernicza i jej nowoczesny sposób nakładania na wkręty samowiercące do blach profilowanych. Dzięki temu produkt jest niezwykle trwały i odporny na uszkodzenia mechaniczne i promieniowanie UV.

Otrzymane liczne nagrody, wyróżnienia i certyfikaty są świadectwem najwyższej jakości i precyzji wykonania produktów marki Klimas Wkręt-met. Dzięki zaangażowaniu w innowacyjne technologie oraz otwartości na potrzeby klientów i rynku, firma stała się nie tylko krajowym, ale i europejskim liderem oraz eksporterem zamocowań budowlanych. Produkty Klimas Wkręt-met docierają do ponad 60 krajów, a w Polsce dostępne są w 10 000 punktach sprzedaży.

W ofercie Klimas Wkręt-met dostępne są m.in.:

▪ wkręty: do mocowania w elementach PCV, hartowane i ciesielskie do drewna, samowiercące i samogwintujące, farmerskie
▪ łączniki: do montażu okien i drzwi, do izolacji termicznych
▪ kołki rozporowe ramowe
▪ śruby metryczne i podkładki
▪ kotwy chemiczne i mechaniczne
▪ zamocowania do technologii kartonowo – gipsowych

Dane kontaktowe

Klimas Wkręt-Met Sp. z o.o.

Centrala Kuźnica Kiedrzyńska,
ul. W. Witosa 135/137
42-233 Mykanów

MASZ PYTANIA?
Napisz do nas