Kontakt

JAMES HARDIE Europe GmbH (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce

James Hardie Europe jest spółką zależną firmy James Hardie Industries, założonej w 1888 roku w Australii. Przez okres ponad 130 lat, przedsiębiorstwo ewoluowało i zmieniło się diametralnie. Dla obecnego położenia, znaczące były lata 80 ubiegłego wieku, kiedy to pojawiły się w ofercie pierwsze produkty włóknowo-cementowe. James Hardie Europe jest pionierem i światowym producentem materiałów budowlanych, wykorzystywanych w systemie suchej zabudowy.

Firma nieustannie się doskonali i optymalizuje zakres swoich usług, inwestując w badania i rozwój. Zwraca uwagę przede wszystkim na jakość produktów, wydajność produkcji i ekologiczne rozwiązania procesów produkcyjnych.

Płyty gipsowo-włóknowe Fermacell należą do lekkich technologii budowlanych, umożliwiających wykonanie suchej zabudowy nawet w okresach zimowych. Ich niewątpliwymi zaletami są: trwałość, odporność na wilgoć i ogień oraz szerokie możliwości konstrukcyjne. Są synonimem szybkich, ekonomicznych i łatwych w późniejszej przebudowie obszarów budownictwa. Dodatkowo idealnie sprawdzają się w budownictwie energooszczędnym i pasywnym.

Płyty cementowo-włóknowe stanowią trwą i skuteczną ochronę przed czynnikami atmosferycznymi i penią funkcję statyczne jako poszycie nośne i usztywniajce. Można je stosować na podłodze oraz na ścianach, produkt stanowi kompletne wykonanie wilgotnych pomieszczeń takich jak baseny, sauny, przebudowa lub budowa nowych pomieszczeń wilgotnych w domach prywatnych i miejscach uytecznoci publicznej. 

Płyty włóknowo-cementowe do zastosowań wewntrznych i zewntrznych: Materiały te charakteryzują się wysoką wytrzymałością, trwałością i wszechstronnocią. Wszystkie produkty włókno-cementowe James Hardie są niepalne (A2) zgodnie z EN 13501-1. Wyroby konstrukcyjne z cementu włóknistego są odporne na wodę, pleśń, szkodniki, grzyby i odksztacenia. Cement włóknisty ma długą żywotność, jest odporny na promieniowanie UV i gnicie. Dzięki rozwojowi technologicznemu i innowacjom produkty James Hardie są bardziej wydajne niż inne okładziny elewacyjne. Dostosowane do europejskiego klimatu produkty James Hardie pozostają piękne, stabilne i odporne na warunki atmosferyczne, tak jak w dniu instalacji.

Flagowe produkty James Hardie Europe:

▪ Płyty włóknowo-cementowe
▪ Płyty gipsowo-włóknowe
▪ Płyty z cementu włóknistego

Dane kontaktowe

JAMES HARDIE Europe GmbH (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce

ul. Migdałowa 4
02-796 Warszawa

MASZ PYTANIA?
Napisz do nas