Kontakt

IZODOM 2000 Polska Sp. z o.o.

Firma Izodom 2000 Polska – przedsiębiorstwo z wyłącznie polskim kapitałem, powstała w 1991 roku w Zduńskiej Woli. Jest dostawcą materiałów służących do budowy domów pasywnych i energooszczędnych. Oprócz własnego zakładu produkcyjnego, firma posiada również nowoczesne laboratorium badawcze i bardzo duże powierzchnie magazynowe. Dzięki temu, Izodom 2000 jest konkurencyjny na światowym rynku pod kątem jakości i ceny materiału. Potwierdzeniem najwyższej klasy produktów jest uzyskany przez firmę certyfikat GreenEvo.

Celem producenta jest rozwój energooszczędnych, trwałych, przyjaznych środowisku i mieszkańcom oraz prostych w stosowaniu technologii budowlanych. Hasłem firmy jest ,,Ciepło zamknięte w doskonałości”, zobowiązujące do stałego rozwijania i udoskonalania oferty produktów, które codziennie przechodzą badania w laboratorium i spełniają normy ISO 9001. Dodatkowo firma nieustannie współpracuje z wieloma, nie tylko polskimi, ale też zagranicznymi instytutami naukowymi, prowadząc badania i prace rozwojowe.

Materiały budowlane, wyprodukowane przez Izodom 2000 znajdują się na każdym kontynencie, z wyjątkiem Antarktydy. Obecnie głównymi rynkami zbytu są kraje Unii Europejskiej, Skandynawia oraz cały Bliski Wschód.

Izodom 2000 trudni się w produkcji:

▪ kształtek styropianowych,
▪ płyt dociepleniowych,
▪ tworzyw piankowych.

Dane kontaktowe

IZODOM 2000 Polska Sp. z o.o.

ul. Ceramiczna 2A
98-220 Zduńska Wola

MASZ PYTANIA?
Napisz do nas