Kontakt

ITS

Firma ITS rozpoczęła swoją działalność w 1994 roku w Koszalinie. Specjalizuje się w prefabrykacji i montażu energooszczędnych i pasywnych domów drewnianych jednorodzinnych, wielorodzinnych, letniskowych, a także budynków wielokondygnacyjnych, przemysłowych i usługowych. Oferowane budynki w wykończeniu pod klucz lub w stanie deweloperskim są ekologiczne, łatwe do ogrzewania i proste w budowie.

Większość prac odbywa się w fabryce firmy zlokalizowanej w Białogardzie, gdzie podczas ściśle kontrolowanego procesu produkcji, uzyskuje się dokładnie wykonane elementy, cechujące się idealną powtarzalnością wymiarów. Dzięki temu otrzymujemy gwarancję odpowiedniej sztywności i wytrzymałości konstrukcji o wysokim poziomie estetyki. By sprostać oczekiwaniom klientów, firma stale się rozwija, udoskonalając swoją produkcję. Główna konstrukcja ścian zewnętrznych stworzona jest ze specjalnie przygotowanego drewna konstrukcyjnego łączonego na złącza klinowe.  Przy budowie stosuje naturalne płyty izolacyjne z włókna drzewnego Steico Protect, które nie tylko zapewniają doskonałą izolację termiczną i akustyczną ale są też otwarte dyfuzyjnie. Do wyboru przez klienta jest możliwy także montaż wszelkich dostępnych na rynku alternatywnych źródeł ogrzewania, m.in. pomp ciepła, ogrzewania elektrycznego, rekuperacji czy paneli słonecznych.

Celem firmy jest budowa domów, które będą komfortowe i bezpieczne, dlatego też na koniec prac firma przeprowadza badanie szczelności i badanie termowizyjne budynku. Wieloletnie doświadczenie oraz dbałość  o szczegóły, sprawiły że firma wyrobiła sobie pozycję rzetelnego wykonawcy i jest polecana przez zadowolonych klientów.

Dane kontaktowe

ITS

ul. Królowej Jadwigi 15
78-200 Białogard

Realizacje

ITS

MASZ PYTANIA?
Napisz do nas