Kontakt

Golbalux

Golbalux jest rodzinną firmą, działającą od 1994 roku w Wiązownicy na podkarpaciu, zajmującą się budową energooszczędnych domów z drewna (w stanie surowym, zamkniętym lub pod klucz), która łączy tradycyjną produkcję z nowoczesną techniką obróbki drewna. Firma posiada bardzo duży obiekt usługowo-przemysłowy, w którego skład wchodzą hale produkcyjne o powierzchni ponad 4000m2 i niemal 4ha przestrzeni magazynowo – składowej. Fabryka jest wyposażona w najnowsze i innowacyjne centra ciesielskie CNC, nowoczesną linię prefabrykacji domów oraz linię do produkcji wiązarów dachowych. Do dyspozycji jest również nowatorska linia technologiczna, która umożliwia komputerowe projektowanie elementów konstrukcji, by następnie przekazać je w formie cyfrowej do dalszej obróbki. Połączenie dwóch systemów CAD i CAM daje duże możliwości projektowo-produkcyjne, co pozwala producentowi na prefabrykację najbardziej skomplikowanych budynków. Nowoczesne i innowacyjne maszyny, systemy i wprowadzona automatyka, podczas m.in. cięcia, wiercenia, frezowania czy opisywania poszczególnych elementów, zwiększyła nie tylko wydajność ale też jakość produkcji.

Na każdym etapie firma wykorzystuje materiały najwyższej jakości, które podlegają kontroli i certyfikacji. Stosowane drewno pochodzi z Bieszczad. Jest poddawane obróbce termicznej, dzięki której jest na stałe zakonserwowane i zyskuje wysoki komfort użytkowania. Ponad to, w budynkach wykonywanych przez Golbalux wyeliminowane zostało użycie jakichkolwiek środków chemicznych, a używane wodne farby i lakiery są ekologiczne. Wnętrza domów posiadają niepowtarzalny urok oraz zdrowy, przyjazny człowiekowi mikroklimat, a zdolność do samoregulacji wilgotności, pozwala ograniczyć wydatki na energię.

Firma dysponuje długoletnim doświadczeniem, nowoczesnym parkiem maszynowym i kilkunastoma ekipami montażowymi, działającymi na terenie całego kraju. Budowane zgodnie z innowacyjną sztuką ciesielską domy, są energooszczędne, ciepłe i zdrowe. Mogą przetrwać nawet 200-300 lat.

Dane kontaktowe

Golbalux

ul. Sportowa 15
37-522 Wiązownica

Realizacje

Golbalux

MASZ PYTANIA?
Napisz do nas