Kontakt

Glulam PRO

Projektant i dostawca nowoczesnych konstrukcji drewnianych.

Firma Glulam Pro została założona przez Jakuba Przepiórkę – absolwenta Politechniki Szczecińskiej na wydziale budownictwa. Inżynier budownictwa z uprawnieniami do projektowania wszelkich konstrukcji budowlanych od 2008r.

Projektant kilkuset obiektów w konstrukcji drewnianej, wielokrotny uczestnik i dwukrotny prelegent prestiżowego Forum Holzbau Polska (2017, 2019). Autor wielu publikacji dla pism branżowych m.in. „Inżynier Budownictwa”, „Fachowy Dekarz & Cieśla”, Forestor Market Research and Development, Kurier Drzewny, Gazeta Przemysłu Drzewnego.

Specjalizujemy się w projektowaniu wszelkiego rodzaju konstrukcji drewnianych, aktualnie najbardziej pochłaniają nas konstrukcje wielkowymiarowe z drewna klejonego oraz masywne budynki w technologii HBE oraz CLT. W swoich realizacjach łączymy także nowoczesne konstrukcje drewniane ze stalowymi i żelbetowymi. Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy posiadają niezbędne kwalifikacje i doświadczenie w branży. Ponad 15 lat doświadczenia w projektowaniu konstrukcji drewnianych, zaangażowanie, pasja i chęć ciągłego rozwoju umieszczają naszą firmę w ścisłej czołówce fachowców w tej branży nie tylko w Polsce, lecz również w całej Europie.

Wieloletnia obecność na rynku i umacnianie swojej pozycji wśród czołówki w branży pozwoliły nam uzyskać status przedstawiciela topowych europejskich producentów konstrukcji drewnianych z drewna łączonego na złącza klinowe, drewna klejonego warstwowo oraz typu HBE czy CLT. Zajmujemy się w ich imieniu dystrybucją produktów do stałych odbiorców dysponujących magazynami, jak również do dużych wykonawców konstrukcji drewnianych. Nie obsługujemy detalu, ani nie montujemy konstrukcji, tym zajmują się właśnie nasi partnerzy.

Dwa główne produkty Gulam PRO:

  1. Projektowanie konstrukcji
  2. Dystrybucja drewna konstrukcyjnego C24, drewna łączonego na złącza klinowe, drewna klejonego warstwowo, HBE, CLT bezpośrednio od producentów!

Dane kontaktowe

Glulam PRO

ul. Welecka 1G/1
72-006 Mierzyn

MASZ PYTANIA?
Napisz do nas