Kontakt

GERARD AHI Roofing Kft. Sp. z o.o.

Od już 65 lat Gerard AHI Roofing jest innowatorem w zakresie powlekanych, wytłaczanych dachówek metalowych z posypką wulkaniczną i jej największym producentem na świecie, z czteroma zakładami produkcyjnymi. (w Nowej Zelandii, Stanach Zjednoczonych, Malezji i na Węgrzech). Pierwsze blachodachówki Gerard wyprodukował jako pionier w branży juz w 1957 roku w Nowej Zelandii.  Gerard AHI Roofing Ltd jest częścią dużej firmy-matki, Fletcher Building Roof Tile Group, będącej filią spółki Fletcher Building, założonej w 1909.

W Polsce Gerard Ahi Roofing obecne jest juz od ponad 25 lat co zaowocowało szefoką i doświadczoną bazę przeszkolonych Dekarzy oraz Zespołów sprzedażowych i serwisowych, jak i bogatą baza obiektów referencyjnych. Na samym Podhalu blisko 10.000 domów pokrytych jest Blachodachówka Gerard Corona, w Polsce natomiast tysiące domów oraz kluczowe, największe i prestizowe Hotele i Restauracje.

GERARD , to 7 innowacyjnych Profili w 13 naturalnych kolorach skały(w tym czerwień burgundzka), odpornych na odbarwienia, promienie UV, czy kwaśnie deszcze, dopasowane do indywidualnych dachów i gustów klienta.

Dane kontaktowe

GERARD AHI Roofing Kft. Sp. z o.o.

ul. Modularna 3a
02-238 Warszawa

MASZ PYTANIA?
Napisz do nas