Kontakt

FUTURADOM

Spółka Futuradom powstała w 2007 roku w Zgierzu. Jest dystrybutorem gotowych domów  energooszczędnych, pasywnych, zero energetycznych i plus energetycznych, wykorzystującym materiał izolacyjny Isowood i system fasadowy w oparciu o płytę Inhermo. Oferta firmy jest kompleksowa. Obejmuje budowę domów prefabrykowanych, szkieletowych, kanadyjskich i drewnianych, poczynając od  projektu, przez pomoc w sprawach formalnych, aż po aranżację i wykończenie wnętrza. Inwestor otrzymuje nie tylko gwarancję stałej ceny w określonym przedziale czasowym, ale i fachowe doradztwo oraz najwyższą jakość wykonywanych prac na każdym etapie budowy.

Futuradom łączy tradycyjne metody budowania z innowacyjnymi systemami grzewczymi. Połączenie drewnianych elementów konstrukcji (z drewna konstrukcyjnego lub łączonego na złącza klinowe, klejonego warstwowo, czy LVL oraz belek dwuteowych) z materiałami izolacyjnymi, wykonanymi z naturalnych, odpowiednio sprasowanych włókien drzewnych, przyczyniło się do powstania technologii Isowood. Wełna drzewna to dyfuzyjnie otwarty materiał, posiadający właściwości higroskopijne, co korzystnie wpływa na wilgotność, regulując tym samym mikroklimat pomieszczeń.
Technologia Isowood to nie tylko materiały izolacyjne, tworzące izolację termiczną i akustyczną wewnątrz przegród, ale też płyta elewacyjna, tworząca wiatroszczelną powłokę izolacyjną oraz płyta układana na konstrukcji dachowej (łączone napióro-wpust), która jest zabezpieczeniem przed powstaniem mostków termicznych.

Dzięki połączeniu innowacyjnej technologii z odpowiednimi technikami grzewczymi i wentylacyjnymi (tradycyjnymi i OZE) oraz zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań architektonicznych i konstrukcyjnych, firma nie tylko każdego roku notuje stały wzrost popularności wśród klientów ale też może się poszczycić otrzymanymi certyfikatami.

Dane kontaktowe

FuturaDom

ul. Sienkiewicza 17
95-100 Zgierz

Realizacje

FUTURADOM

MASZ PYTANIA?
Napisz do nas