Kontakt

FIBRIS S.A.

O NAS
Fibris S.A jest polskim producentem produkującym płyty pilśniowe metodą mokrą już ponad 60 lat.

Rozwijamy gamę naszych produktów oraz procesy produkcyjne co pozwala nam zaoferować Państwu szeroką gamę płyt izolacyjnych, płyty FibroFLEX,  belki dwuteowe, membrany dachowe oraz włókno drzewne oraz celulozowe. Od początku naszej działalności stawiamy na produkcję wyrobów najwyższej jakości.

PRODUKCJA
Prawie 400 pracowników wytwarza nasze produkty na 5 liniach produkcyjnych o wydajności blisko 100 000 m3 rocznie.

Specjalizujemy się w produkcji płyt porowatych (m.in. Fibro Natur Standard, Thermo, WR, Thermo Wall, Izopanel, Eco-Bit) wykorzystywanych w budownictwie na konstrukcje izolacyjne oraz działowe.

Produkujemy także płyty twarde (m.in. barwione, perforowane, olejowane), które używane są między innymi w branży meblarskiej, opakowaniowej i przemyśle stalowym oraz branży budowlanej.

JAKOŚĆ
Dzięki inwestycjom w nowe technologie i rozwiązania techniczne szybko dostosowujemy się do obowiązujących wymagań rynkowych. Poprzez projekty i modernizację produkcji podnosimy jakość wytwarzanych płyt. Dostarczamy wyroby najwyższej klasy, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Naszą jakość potwierdzają: certyfikat ISO 9001 oraz certyfikacja FSC i PEFC. Klienci mogą być pewni, że surowiec wykorzystywany do produkcji pochodzi z legalnego źródła.

Dane kontaktowe

FIBRIS S.A.

ul. Ofiar Katynia 17
37-700 Przemyśl

MASZ PYTANIA?
Napisz do nas