Kontakt

ECO-HOUSE Ostrowski

Przedsiębiorstwo Eco-House Ostrowski oferuje wykonanie prefabrykowanych domów w technologii szkieletu drewnianego według własnych, jak i indywidualnych projektów klientów. Siedziba firmy znajduje się w Droszkowie w województwie lubuskim. Producent dokłada wszelkich starań, aby budynki spełniały najwyższe standardy z zakresu energooszczędności. Jest to możliwe, dzięki stosowanym technologiom, współpracą z doświadczonymi projektantami  i wykonawcami instalacji oraz zatrudnianiu wykwalifikowanej kadry produkcyjno-montażowej.

Firma stosuje najnowsze technologie, gwarantując energooszczędne, przyjazne środowisku i funkcjonalne domy jednorodzinne, które mogą służyć wielu pokoleniom. Do produkcji wykorzystywane są materiały najwyższej jakości. Trwałość domu, zapewnia sprowadzane z Niemiec, starannie wyselekcjonowane drewno konstrukcyjne. Wszystkie drewniane elementy projektu, takie jak ściany, płyty stropowe, czy więźba dachowa, powstają w fabryce firmy, w zawsze suchych warunkach, gdzie nowoczesne maszyny, jak CNC Hundegger, umożliwiają produkcję poszczególnych produktów z wysoką precyzją i starannością.

Budowa domu zajmuje od trzech do czterech miesięcy, a sam montaż na miejscu budowy tylko 1 do 2 dni. Jest to możliwe dzięki montażowi wszystkich elementów w nowoczesnej hali, dzięki czemu warunki atmosferyczne nie spowalniają całego procesu. Na plac budowy dostarczane są m.in. ocieplone wełną mineralną lub styropianem ściany zewnętrzne z podkładową warstwą tynku i  z wmontowanymi oknami. Dodatkowe wyposażenie stanowią kanały do przeprowadzenia przewodów elektrycznych (rurki Peschla). Oprócz krótkiego terminu realizacji, klienci firmy otrzymują gwarancję energooszczędności domu, dzięki metodzie rekuperacji.

Profesjonalizm, zaangażowanie, najnowocześniejsze technologie i najlepsze materiały spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. O wysokiej potwierdzonej jakości i wiarygodności, świadczą europejskie certyfikaty, przyznawane przez niezależne podmioty: RAL i KIWA.

Dane kontaktowe

ECO-HOUSE Ostrowski

ul. Kościelna 5, Droszków
66-003 Zabór

Realizacje

ECO-HOUSE Ostrowski

MASZ PYTANIA?
Napisz do nas