Kontakt

Drew-Trans II Zenon Wrzeszcz i Wspólnicy Sp. z o.o.

DREW-TRANS II to firma z wieloletnią tradycją. Powstała w 2000 roku w Chojnicach, gdzie do dziś znajduje się główna siedziba przedsiębiorstwa. Przez ponad 20 lat działalności Drew-Trans II utworzyło swoje oddziały w Czarnej Wodzie i Starogardzie Gdańskim (woj. pomorskie) oraz w Pile (Wielkopolska). Drew-Trans II posiada kompleksową ofertę handlową materiałów i usług dla meblarstwa i budownictwa. Firma koncentruje się na sprzedaży płyt wiórowych, pilśniowych, laminowanych i innych elementów niezbędnych do montażu i produkcji mebli. Firma działając w branży materiałów drewnopochodnych rozwija sprzedaż asortymentu budowlanego typu: płyty konstrukcyjne OSB, MFP, szalunkowe czy też ekologiczne płyty i wełny drzewne do izolacji budynków.

Firma Drew-Trans II posiada własny transport wraz ze spedycją i logistyką. Dzięki czemu może zapewnić Klientom dostawę zamówionych produktów – również w dużych ilościach – do dowolnego miejsca w Polsce. Dostarczamy towar także do pozostałych krajów Europy.

Od początku działalności Drew-Trans II zdobywa liczne nagrody i wyróżnienia, między innymi Certyfikat wiarygodności biznesowej (za bardzo dobrą zdolność płatniczą), Certyfikat Złoty Płatnik, Orły Meblarstwa czy wyróżnienie Certyfikatem za najwyższą jakość kompleksowej obsługi klienta.
Najnowszym wyróżnieniem jest tytuł Diamenty Forbesa 2022.

Dane kontaktowe

Drew-Trans II Zenon Wrzeszcz i Wspólnicy Sp. z o.o.

ul. Składowa 12
89-620 Chojnice

MASZ PYTANIA?
Napisz do nas