Kontakt

Dream Heat

Ax Technology Sp. z o.o. jest rodzinną spółką z  ponad 30 -to letnim doświadczeniem działającą w 25 krajach Europy. Wspólnie z naszymi partnerami wymieniamy się doświadczeniami, aby tworzyć produkty, których oczekuje rynek: niezawodne, przyjazne dla użytkownika, energooszczędne, wielokrotnie nagradzane i charakteryzujące się najlepszą wartością i wydajnością produktu.

Siedziba firmy, dział R&D, linie produkcyjne i magazyny znajdują się w Dobrej k. Szczecina. Zdobyliśmy wiele nagród pod względem niezawodności, jakości i ceny. Nasze produkty cieszą się dużym zainteresowaniem na rynku nie tylko w Polsce, ale także w większości krajów Europy.

Jesteśmy również producentem folii grzewczych na podczerwień klasy Premium. Produkt został zaprojektowany z potrzeby stworzenia projektu społecznie odpowiedzialnego, mającego na uwadze aspekt ekonomiczny, ekologiczny i przyjazny końcowemu użytkownikowi.

Materiały, z których obecnie budowane są domy mają coraz lepsze parametry techniczne oraz muszą spełniać coraz wyższe wymagania termiczne. nasz system grzewczy Dream Heat  wspiera te działania i daje jeszcze większy komfort użytkowania będąc jednocześnie systemem wspierającym ochronę środowiska naturalnego.

Nasze folie nadają się do stosowania w podłogach, ścianach, sufitach i stropach. System montażu jest szybki i prosty. Dla domu o powierzchni 150 m2 montaż zajmuje jedynie 1 dzień roboczy, co pozwala na większą ilość realizacji w krótszym czasie. Dodatkową zaletą jest przenikanie ciepła w ściany, podłogi, sufity, dzięki temu unikamy tworzenia się mostków termicznych, co w rezultacie zapobiega powstawaniu grzybów i pleśni. Ogrzewanie foliami Dream Heat nie powoduje unoszenia się pyłków oraz kurzu.

Dane kontaktowe

Dream Heat

ul. Szczecińska 1W
72-003 Dobra

MASZ PYTANIA?
Napisz do nas