Kontakt

Domy i Dachy

Domy i Dachy.pl jest rodzinną firmą, zajmującą się budową domów szkieletowych, pasywnych i energooszczędnych, wykonywaniem konstrukcji dachów oraz realizacją innych inwestycji drewnianych. Właściciel firmy, założonej w 2005 roku w Żelkowie Kolonii nie daleko Siedlec, wcześniej przez lata pracował ze swoim ojcem i dziadkiem, zdobywając cenne doświadczenie i umiejętności. Cały czas rozwija swoją firmę i poszerza zasięg jej działania, budując w najlepszej dostępnej na rynku technologii. Jest aktywnym członkiem Stowarzyszenia Dom Drewniany i Stowarzyszenia Energooszczędne Domy Gotowe.

Technologia firmy opiera się przede wszystkim na prefabrykacji ścian i dachów w optymalnych warunkach w hali produkcyjnej, gdzie poddawane są ścisłej kontroli. Wszystkie elementy poddawane są obróbce na nowoczesnych maszynach ciesielskich, a zaawansowane technologie, gwarantują wysoką jakość, perfekcyjną dokładność i szybką realizację zamówień.

W procesie produkcji i podczas budowy, firma korzysta ze sprawdzonych, najlepszych dostępnych na rynku materiałów. Wykorzystuje m.in. drewno konstrukcyjne, skandynawskie, certyfikowane C24, materiały izolacyjne z naturalnego włókna drzewnego oraz certyfikowane produkty Steico. Ponad to, firma jest również bezpośrednim dystrybutorem najwyższej jakości materiałów budowanych, jak np. Sto, Spax czy drewna skandynawskiego i syberyjskiego.

Firma Domy i Dachy.pl zapewnia kompleksową realizację zamówień. Oferuje pomoc w przygotowaniu projektu i uzyskaniu niezbędnych dokumentów, przygotowuje dokładną ofertę, dostosowaną do potrzeb klienta i realizuje zamówienie do stanu deweloperskiego, dbając na każdym etapie o najwyższą jakość i walory estetyczne.

Dane kontaktowe

Domy i Dachy

ul. Piaskowa 27, Żelków Kolonia
08-110 Siedlce

Realizacje

Domy i Dachy

MASZ PYTANIA?
Napisz do nas