Kontakt

DEROWERK

Derowerk to firma z 25 letnim doświadczeniem w dziedzinie termoizolacji. Jako jedna z pierwszych firm w Polsce wyspecjalizowała się w popularyzacji nowoczesnych technik dociepleniowych z wykorzystaniem granulowanych materiałów izolacyjnych.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem liderów rynku termoizolacyjnego. Dostarczamy produkty i systemy do budowy ekologicznych i energooszczędnych domów szkieletowych na miarę naszych czasów. Bazując na naszej wiedzy, jak i długoletnim doświadczeniu naszych partnerów, wspieramy wykonawców i producentów domów drewnianych w procesie mechanizacji i automatyzacji procesu izolacji.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty i rozwiązania firm:

  • X-FLOC (Niemcy) – największy w Europie, niezależny producent maszyn przeznaczonych do pneumatycznego przesyłu sypkich materiałów izolacyjnych aplikowanych w konstrukcje ścian, stropów oraz pustki połaci dachowych. Derowerk jako pierwszy wprowadził markę X-Floc do Polski.
  • SIGA (Szwajcaria) – producent wysokowytrzymałych systemów szczelności powietrznej i ciepłego montażu okien.
  • Ekovilla (Finlandia) – producent wysokiej jakości materiałów izolacyjnych z wełny celulozowej.

Przejście na technologię wdmuchiwania izolacji umożliwia firmom osiągnięcie wymiernych korzyści. Nie tylko daje dużą dowolność w wyborze stosowanych materiałów termoizolacyjnych (również tych pochodzenia naturalnego, cechujących się ujemnym śladem węglowym), ale też pozwala na skrócenie czasu wykonania izolacji, zmniejszenie ilości osób zaangażowanych w jej instalacje, ogranicza wpływ błędu ludzkiego oraz niweluje problem powstawania i utylizacji odpadów.

Derowerk posiada również sieć certyfikowanych wykonawców, oferujących fachowe usługi ocieplania budynków metodą wdmuchiwania.

MASZ PYTANIA?
Napisz do nas