Kontakt

Danwood

Danwood jest jednym z największych w Polsce i jednym z najbardziej znanych na rynku europejskim producentem energooszczędnych domów prefabrykowanych z drewnianą konstrukcją. Kompleksowa i różnorodna oferta firmy zawiera prawie 100 projektów domów jedno i dwurodzinnych, które produkowane są w nowoczesnym zakładzie w Bielsku Podlaskim, gdzie znajduje się również główna siedziba producenta. Od 25 lat firma działa nie tylko w Polsce, ale i w Unii Europejskiej. Posiada przedstawicielstwa w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii i Austrii. Eksport produktów odbywa nie przede wszystkim do Niemiec, ale też do Austrii, Irlandii, Danii, Włoch, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii i Francji.

Oferta firmy jest kompleksowa i zróżnicowana pod względem funkcjonalnym i estetycznym. Każdy projekt może być dostosowany do oczekiwań klienta. Wykwalifikowani pracownicy Danwood są do dyspozycji klienta, począwszy od profesjonalnego doradztwa przy wyborze projektu, przez pomoc w załatwianiu formalności i wszelkich zgód niezbędnych przy budowie domu, aż po aranżację wnętrz. Dodatkowo firma daje gwarancję przedstawionych przez siebie cen budowy przez 12 kolejnych miesięcy.

Firma zapewnia wysoką jakość i precyzję wykonania budynku, co potwierdza posiadany znak jakości RAL, Certyfikat ISO-9001 oraz stała kontrola materiałów przez Instytut Kontroli Materiałów dla Budownictwa. Ściany, dach i elementy sufitu są produkowane w zakładzie Danwood, a wykorzystane pozostałe materiały są zawsze najwyższej jakości, zakupione od renomowanych producentów. Wznoszone budynki są energooszczędne, poprzez zastosowanie w nich nowoczesnych rozwiązań budowlanych i instalacyjnych. Inwestor może być pewien zmniejszonych wydatków związanych z energią, dzięki użyciu przy budowie m.in. zewnętrznych przegród o niskim współczynniku przenikania ciepła, wentylacji mechanicznej, pomp ciepła i kolektorów słonecznych.

Na konkurencyjność firmy wpływa wysoka jakość – klienci otrzymują aż 30-letnią gwarancję na konstrukcję budynku oraz atrakcyjne ceny oferowanych domów.

Dane kontaktowe

Danwood

ul. Brańska 132
17-100 Bielsk Podlaski

Realizacje

Danwood

MASZ PYTANIA?
Napisz do nas