Kontakt

Budman

Budman House to firma budowlano-technologiczna zajmująca się projektowaniem, produkcją i montażem prefabrykowanych budynków z konstrukcją drewnianą.

W swoich realizacjach wykorzystujemy opracowaną przez nas nową technologię jednowarstwowej przegrody zewnętrznej, która wyróżnia się znacznie lepszą izolacyjnością termiczną, wytrzymałością, i przede wszystkim szczelnością. Dodatkowo, wykorzystana izolacja nie poddaje się starzeniu, nie traci na objętości, nie opada, nie tworzą się w niej szczeliny – mostki termiczne. Zastosowana izolacja termiczna to pianka poliuretanowa zamknięto komórkowa o jednym z najlepszych współczynniku przenikania ciepła  na rynku.  Dzięki zastosowaniu materiałów o wysokim oporze dyfuzyjnym, przegroda nie transportuje pary wodnej, przez co nie dochodzi do zawilgocenia jej wnętrza. Opracowany przez nas sposób  aplikacji pianki pozwala na szczelne wypełnienie wnętrza prefabrykatu (ściany) co znacząco podwyższa wytrzymałość i sztywność konstrukcji drewnianej. Ponadto, dzięki takiemu rodzajowi aplikacji drewno konstrukcyjne nie ulega odkształceniom i przemieszczeniu (nie „wykręca się”).

 

Nasza technologia pozwala na zmniejszenie ilości zużytych materiałów przy jednoczesnej poprawie parametrów fizycznych i statycznych naszych budynków. Uruchomiony przez nas zakład produkcyjny w miejscowości Zawadówka (22-363), w powiecie chełmskim, w województwie lubelskim, wyposażony jest w najnowocześniejszy park maszynowy.

Naszym celem jest stworzenie wszystkich elementów budynku oraz zmaksymalizowanie prac wykończeniowych w kontrolowanych, suchych warunkach.

Dane kontaktowe

Budman

ul. Słoneczna 15
22-100 Chełm

Realizacje

Budman

MASZ PYTANIA?
Napisz do nas