Kontakt

BP2 Sp. z o.o.

BP2.eu – THE POWER OF ROOFS

BLACHPROFIL2® to jeden z czołowych producentów pokryć dachowych. Od 1994 r. tworzymy produkty najwyższej jakości i dostarczamy je odbiorcom na terenie Europy. Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów stale poszerzamy naszą ofertę produktową i nieustająco modernizujemy procesy produkcyjne.

BP2 to cztery, zintegrowane zakłady produkcyjne na terenie Polski w Grojcu k. Krakowa i Dąbrowie Górniczej oraz w Rumunii w Cluj Napoca i Timisoarze.

Myśl logistyczna spaja wszystkie elementy BP2 w jeden sprawnie działający mechanizm. To z jednej strony robotyzacja produkcji za sprawą nowoczesnych zakładów produkcyjnych, a z drugiej automatyzacja procesów wewnętrznych firmy – innowacja zawsze służy jakości.

We współczesnym świecie wiarygodność i odpowiedzialność powinny być podstawą biznesowych relacji. Dzięki takiej polityce udało nam się zdobyć zaufanie ponad 1500 aktywnych klientów, a ich liczba stale rośnie.

Ambasadorem marki BP2 jest Adam Małysz, wielokrotny Mistrz Świata, zdobywca kryształowych kul oraz Mistrz Olimpijski, który zawodu jest dekarzem. Adam Małysz bierze czynny udział w spotkaniach firmowych, chętnie dzieląc się swoimi dekarskimi doświadczeniami.

W ofercie BP2 znajdują się dachówki modułowe ZET i IZI dostępne w ramach oferty MODULAR SERIES, dachówki kompaktowe z oferty COMPACT SERIES: ALFA 2.0, BAVARIA Roof 2.0, GAMMA 2.0, HETA 2.0 i STIGMA 2.0 oraz odpowiadające im produkty cięte na wymiar dostępne w ramach CLASSIC SERIES, a także panele dachowe serii LAMBDA 2.0. Ofertę dopełniają systemy rynnowe INGURI, dedykowane obróbki i akcesoria dachowe.

Spółka oferuje również kompleksowe rozwiązania inwestycyjne tj. konstrukcyjne blachy trapezowe, kasety ścienne, kasetony elewacyjne SKRIN i panele dachowe LINEA. W ofercie znajdują się również płyty warstwowe CorePIR, CorePUR, CoreWOOL.

Więcej informacji dotyczącej oferty BP2 mogą Państwo znaleźć poniżej:

Dane kontaktowe

BP2 Sp. z o.o.

ul. Nadwiślańska 11/139
30-527 Kraków

MASZ PYTANIA?
Napisz do nas