Kontakt

Box Haus

Box Haus, z siedzibą w Tarnowskich Górach, posiada ponad piętnastoletnie doświadczenie w tworzeniu nowoczesnych i energooszczędnych domów szeregowych i wolnostojących. W ofercie firmy znajdują się zarówno projekty domów, gotowe domy na sprzedaż, jak i możliwość realizacji własnego projektu budowlanego.
Box Haus korzysta z najnowszych rozwiązań technologicznych oraz budowlanych, tworząc funkcjonalne, energooszczędne, przyjazne środowisku budynki mieszkalne w możliwie najniższych cenach, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów na każdym etapie budowy. Zunifikowane elementy budynków powstają w hali produkcyjnej, gdzie znajduje się nowoczesny park maszynowy z niemieckimi i szwedzkimi urządzeniami, spełniającymi wymogi Europejskiego Związku Domów Gotowych. Gotowe elementy są transportowane do miejsca przeznaczenia, by następnie w ciągu kilku dni, zamontować je na płycie fundamentowej. W kolejnych etapach wykorzystywane jest drewno łączone na złącza klinowe, które stanowi podstawowy materiał przy budowie ścian konstrukcyjnych, stropów i dachów. Takie rozwiązanie jest nie tylko solidne, ale też ekologiczne, wprowadzające prozdrowotny klimat i funkcjonalne.
Wszystkie stosowane przez Box Haus materiały budowalne są najwyższej jakości i  posiadają certyfikaty dopuszczające do stosowania w budownictwie na terenie Unii Europejskiej. Dzięki zastosowaniu technologii prefabrykacji domów szkieletowych, czas budowy domu w stanie deweloperskim został skrócony do 3-4 miesięcy.

Domy wybudowane przez BOX HAUS są alternatywą dla mieszkań – cechują je wysokiej jakości materiały oraz zachowanie niskich kosztów produkcji. Z pasją, sercem i wieloletnim doświadczeniem tworzone są trwałe budynki w konkurencyjnych cenach, które nie wymagają ciągłych nakładów finansowych.
Ekologicznie, energooszczęnie, nowocześnie, komfortowo i relatywnie tanio to priorytety firmy w każdym projekcie, które są gwarantem satysfakcji nawet najbardziej wymagających klientów.

Gotowe projekty firmy Box Haus Sp. z o.o. Zobacz nasze gotowe projekty

Dane kontaktowe

Box Haus

ul. Wyspiańskiego 6a
42-600 Tarnowskie Góry

Realizacje

Box Haus

MASZ PYTANIA?
Napisz do nas