Kontakt

Domy Biedrzycki

Marka DOMY BIEDRZYCKI powstała w 2014 roku, bazując na doświadczeniach z branży budowlanej i architektonicznej zdobywanej nieprzerwanie od roku 2002.
Jesteśmy firmą zajmującą się budową energooszczędnych i pasywnych domów szkieletowych wykorzystując lite drewno oraz technologię STEICO.
Kilkanaście lat doświadczenia, zatrudnienie inżyniera-technologa i szkolenia pozwoliły nam zdobyć wiedzę, którą teraz możemy i chcemy przekazać w naszych realizacjach.
Jesteśmy przygotowani praktycznie i teoretycznie do budowy domu energooszczędnego lub pasywnego. Właściciel firmy posiada Europejski Certyfikat Projektanta wydawany przez Passivhause Institut z Darmstadt w Niemczech. Jesteśmy również Ambasadorami Budownictwa Pasywnego w Polskim Instytucie Budownictwa Pasywnego i Energii Odnawialnej (PIBP) oraz członkami Stowarzyszenia Energooszczędne Domy Gotowe.

Wiemy, że budowa domu to dość złożona operacja wymagająca wiedzy, umiejętności i cierpliwości, dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Pomagamy załatwić wymagane dokumenty i zezwolenia, doradzamy, adaptujemy – prowadzimy ‘za rękę’ do celu.
Prowadzimy także doradztwo techniczne dla Inwestorów oraz firm budowlanych zainteresowanych budową domów szkieletowych.

Dane kontaktowe

Domy Biedrzycki

Ośniki 30
05-155 Leoncin

Realizacje

Domy Biedrzycki

MASZ PYTANIA?
Napisz do nas