Kontakt

Aristo Eco Home

Aristo Eco Home to firma, która tworzy energooszczędne domy, w technologii masywnego szkieletu z wykorzystaniem drewna konstrukcyjnego łączonego na złącza klinowe oraz LVL. Wykorzystuje zaawansowane technologicznie linie CNC gwarantujące w seryjnej produkcji 100% powtarzalność oraz precyzję wykonania bezpośrednio wpływającą na szczelność połączeń i wysoki współczynnik cieplny.
Zakład produkcyjny Aristo Eco Home został zbudowany w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Skierniewicach. Lokalizacja hali nie jest przypadkowa. Bliskie sąsiedztwo autostrad sprzyja dobrej organizacji logistycznej. Hala produkcyjna o powierzchni 3000m2, została zbudowana w 2021r. Tutaj również znajduje się pierwszy budynek pokazowy – Showroom Vienna 150 składający się z dwóch kondygnacji oraz tarasu na dachu.

Budynki wyprodukowane przez Aristo Eco Home są wykonywane w standardzie energooszczędnym. Dzięki wysokiej jakości wykonania i przestrzeganiu standardów produkcyjnych stawianych przez najbardziej wymagające rynki w Europie domy są objęte 30 letnią gwarancją producenta. Jedną z największych zalet domów Aristo jest oddychająca konstrukcja. Budynki są otwarte dyfuzyjnie, a to oznacza, że wilgoć jest odprowadzana na zewnątrz domu, co zapobiega powstawaniu pleśni i grzybów. W swojej ofercie Aristo Eco Home posiada kilka projektów o różnej wielkości metrażu domu dlatego z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Dane kontaktowe

Aristo Eco Home

Zakład Produkcyjny
ul. Rybickiego 30
96-100 Skierniewice

Realizacje

Aristo Eco Home

MASZ PYTANIA?
Napisz do nas