Kontakt

Fabryka Styropianu Arbet Sp.J.

Polska fabryka styropianu Arbet zaistniała na rynku w 1990 roku. Z niedużej, działającej jedynie na terenie Koszalina firmy, stała się nowoczesnym potentatem na rynku ociepleń, w skład którego obecnie wchodzi pięć zakładów produkcyjnych: na Pomorzu (gdzie mieści się główna siedziba firmy), w Golubiu – Dobrzyniu, Czachorowie koło Gostynia, w Jaśle i w Przodkowie koło Gdańska. Dzięki lokalizacji fabryk na terenie całego kraju, realizacja zamówień przebiega w sposób szybki i łatwy. Ponadto produkty dostarczane są również za granicę, m. in. do: Niemiec, Skandynawii, krajów nadbałtyckich, ale też do Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Jakość i innowacja są głównymi celami firmy Arbet, która oznaczona jest marką ,,Prawdziwy Styropian”. Prawdziwy, czyli taki, który gwarantuje właściwą, trwałą i estetyczną termoizolację. W każdej fabryce produkowany jest pełen asortyment. Powtarzalność produktów jest możliwa przy zachowaniu procedur standaryzujących wyrób.

W celu zapewnienia jego właściwej jakości, firma wprowadziła wiele różnorodnych rozwiązań, m.in.: sieć laboratoriów, znajdujących się przy każdym zakładzie, realizowanie programu ,,Zakładowej Kontroli Produkcji”, czy opracowanie systemu do nadzoru urządzeń kontrolno-pomiarowych. Pracownicy są stale szkoleni, a specjaliści zaangażowani są w prace Komitetów Technicznych Polskiego Komitetu Normalizacyjnego. Tym samym, wszelkie zmiany w obowiązujących normach są niezwłocznie aktualizowane i uwzględniane w procesie produkcji.

Podstawowe produkty firmy Arbet:

▪ Płyty i bloki styropianowe
▪ Kształtki styropianowe
▪ Styropapa
▪ Styropian XPS

Dane kontaktowe

Fabryka Styropianu Arbet Sp.J.

Siedziba główna
ul. Bohaterów Warszawy 32
75-211 Koszalin

MASZ PYTANIA?
Napisz do nas